ru ua

Сила підсвідомості: вперше в Україні виступить знаменитий доктор Джо Диспенза

Сила підсвідомості: вперше в Україні виступить знаменитий доктор Джо Диспенза Фото: Джо Диспенза (прес-служба)

20.11.2017

Лекція-інтенсив "Сила підсвідомості"

20 листопада Україну вперше відвідає найбільш затребуваний практик нейробіології, перша людина в світі, якій вдалося доступно пояснити роботу підсвідомості і на науковому рівні довести, що людина надприродна - Джо Диспенза.

Подорожуючи по всьому світу, доктор Джо Диспенза навчав людей теорії і практиці феномена сили підсвідомості. Поліпшення кожного учня Диспенза піддавав ретельному науковому тестування. "У своїй лекції доктор Джо представить результати цього дослідження, які на науковому рівні підтверджують – людська підсвідомість може ВСЕ!" - розповідає про приїзд нейробіолога організатор заходу, засновник компанії OLEROM, Ольга Редюк.

Мета лекції-інтенсиву: навчити українців розкривати і використовувати необмежені можливості своєї підсвідомості, щоб створити життя і оточення, про які вони давно мріяли.

ЯК ЦЕ ВЛАШТОВАНО:

КРОК 1: Руйнування стереотипів про те, що можливо, а що ні.

КРОК 2: Створення реальності, де можливим стане все, що людині необхідно.

Після інтенсиву всі учасники:

Дізнаються, як отримати від життя максимум

Навчаться контролювати те, що відбувається

Вирішать самі важкі життєві проблеми

Розроблять персональні сценарії ефективного поведінки

Знайдуть доступ до творчості та інтуїції

Дізнаються, як перемагати завжди і скрізь

Познайомляться з однодумцями, які прагнуть до успіху та розвитку

Лекція відбудеться в Grand Hall Chamber Plaza, ТППУ (вул. Велика Житомирська, 33). Більше інформації тут.

Нагадаємо, 30 вересня та 1 жовтня компанія-організатор лекції провела в Києві наймасштабніший форум України і Європи - OLEROM FORUM 1. В рамках форуму Україну вперше відвідав співзасновник компанії Apple Стів Возняк. На OLEROM FORUM 1 також виступили батько інтелектуальної платформи Siri - Адам Чейер, співзасновник найпопулярнішою в світі платформи для інвестицій Kickstarter - Чарльз Адлер, засновник першого інтернет-магазину додатків GetJar і венчурний інвестор Ілля Лаурс і коуч №1 і наставник кращих топ-менеджерів США і світу - Маршалл Голдсміт.