ru ua

Перша велика зустріч гравців музичної індустрії

Перша велика зустріч гравців музичної індустрії Афіша заходу

29.11.2017

"NIMBS: Школа музичного бізнесу" відкрила серію зустрічей з музичними експертами

"NIMBS: Школа музичного бізнесу" запустила проект NIMBS MeetUp! – серію зустрічей з експертами з індустрії української музики. Мета івентів – розповісти артистам, авторам та менеджерам, як досягти успіху в шоу-бізнесі, тим самим розвиваючи український музичний бізнес, а також створити креативну майданчик для спілкування та обміну думками.

NIMBS MeetUp! буде проходити чотири рази на рік і кожна із зустрічей буде зосереджена навколо певної теми. Так, перший NIMBS MeetUp! відбудеться 29 листопада в концертному залі Bel Etage. Його основна тема – Успішний музичний проект.

Перша велика зустріч гравців музичної індустрії

На заході 5 експертів поговорять про те, як створювати та просувати контент, перетворювати проект в бренд, монетизувати його, а також про інші аспекти створення успішного музичного проекту.

Івент відбудеться в форматі зустрічі зі спікерами, які, крім виступу, також дадуть відповіді на усі запитання слухачів. NIMBS MeetUp! буде корисний артистам, менеджерам і авторам, які хочуть досягти успіху в шоу-бізнесі.

Після NIMBS MeetUp! слухачі по-новому подивляться на свій проект, кар'єру і музичний ринок в цілому і зможуть більш професійно підходити до створення і просування свого продукту. Крім того, відвідування івенту зарядить учасників зустрічі натхненням і дасть можливість завести цікаві та корисні знайомства.

Перша велика зустріч гравців музичної індустріїПерша велика зустріч гравців музичної індустріїПерша велика зустріч гравців музичної індустріїПерша велика зустріч гравців музичної індустріїПерша велика зустріч гравців музичної індустрії

Фото: Експерти заходу (прес-служба MamaMusic)

Квитки на івент вже у продажі на сайті NIMBS. Усього доступно 3 категорії квитків: Basic, Premium і VIP.

Спікерами заходу будуть:

- талант-менеджер, генеральний директор продюсерської компанії MamaMusic Юрій Нікітін;

- один з головних фахівців українського радіоринку і генеральний продюсер радіостанції "Хіт ФМ" Віталій Дроздов;

- організатор головних танцювальних подій країни і з-засновник квиткового оператора Concert.ua Дмитро Феліксов;

- один з головних фахівців в області створення і розвитку брендів, продюсер бренду GAPCHINSKA, КОЗАКИ і PRIMA MARIA Едуард Ахрамович;

- генеральний продюсер телеканалу української музики М2 Роман Муха.

Читайте про NIMBS MeetUp! більш детально на сайті освітнього проекту NIMBS:

http://nimbs.com/

Facebook: https://www.facebook.com/nimbs.edu/

Захід: https://www.facebook.com/nimbs.education/posts/517364805292416