ru ua

Нік Вуйчич

Нік Вуйчич Фото: Нік Вуйчич їде в Україну

18.09.2017

Нік Вуйчич, який народився без рук і без ніг, – міжнародний мотиваційний спікер, мільйонер, бізнесмен, автор бестселерів, батько двох дітей – приїжджає в Україну з програмою "З Богом все можливо".

Незважаючи на фізичні обмеження, Нік вправно орудує клавіатурою комп'ютера, грає у футбол, плаває, займається серфінгом, стрибає з парашутом, водить автомобіль. Продуктивності цієї людини може позаздрити кожен: він керує некомерційною організацією "Життя без кінцівок", створеної для допомоги інвалідам; близько 250 разів на рік виступає зі сцени, написав кілька книг, які миттєво стали бестселерами: "Життя без кордонів", "Нестримний", "Будь сильним", "Безмежність"; знімається в кіно, стає героєм відомих ток-шоу У 2012 році сталося, здавалося б, неможливе і він одружився, - всі світові ЗМІ обговорювали цю подію і раділи разом з сім'єю Ніка. Зараз вони з дружиною виховують двох синів. Нік впевнений, що він той, хто він є, лише завдяки вірі в Бога.

Нік Вуйчич входить в десятку найвідоміших і найвпливовіших людей світу. Своїм натхненним посланням він зумів допомогти мільйонам людей. Його люблять, знають і чекають у багатьох країнах, він зустрічається зі світовими лідерами і президентами.

Нік Вуйчич особливо полюбив Україну. Протягом двох років він вже в третій раз приїде в нашу країну. 25 вересня 2016 року Нік відвідав Київ. За 24 години перебування у столиці України він провів прес-конференцію, був головним гостем благодійного обіду з бізнесменами і політиками. Навіть мер Києва Володимир Кличко виклав у соцмережах своє фото з людиною легендою. У Палаці Спорту відбулося грандіозне виступ Ніка перед 10 тисячами осіб. Також він став гостем ранкового шоу на каналі 1+1 і зустрівся з народними депутатами у Верховній Раді, а також перед вильотом встиг відвідати поранених солдатів у військовому госпіталі. Зустрітися з Ніком змогли герої мультимедійного проекту "Переможці", які втратили на війні кінцівки, але не занепали духом. Всі ці події, зустрічі та спілкування з Ніком назавжди змінили життя людей – він своїм прикладом надихнув, підбадьорив, поділився надією.

Осінній візит Ніка в Україну буде відрізнятися від всіх інших. 17 вересня о 18.30 відбудеться благодійний виступ Ніка на Хрещатику, де кожен бажаючий зможе абсолютно безкоштовно почути легенду людини.

В цей раз Нік буде ділитися своїм головним секретом успіху життя без обмежень – це віра в Бога, віра в себе, віра в мрію, як бути сильним у важкі часи. Він знає секрет, як бути Переможцем, коли всі бачать тебе переможеним. Це – сила, віра і любов, яка всередині Ніка. Це те, що не зломило його, врятувало від життя в безчестю, пригніченні і підняло на висоти.

Нік Вуйчич бажає надихнути і підтримати українців у цей нелегкий час війни і кризи. З центральної сцени Хрещатика о 18.30 буде пряма трансляція телеканалу «Надія» на 20 країн. Ми віримо, що це буде унікальна подія, і більше 500 000 чоловік зберуться на центральній площі Києва, де зможуть почути надихаюче послання Ніка.

Запрошуємо вас стати частиною цієї масштабної події для натхнення і оновлення нашої нації!

Організатори заходу: Комунікаційне агентство "Ключові стратегії".

Головний партнер: Мережа жіночих фітнес-клубів Фіткервс.

У програмі – прес-конференція і виступ Ніка Вуйчича на Хрещатику.

Сторінка в FB: https://www.facebook.com/NickVujicicUkraine/

Сайт: http://nick-vujicic.com.ua