ru ua

Маркетинг в мурашнику

Маркетинг в мурашнику

1.08.2016-19.08.2016

У Ківі стартує повний тритижневий курс маркетингу інтернет-проектів від фахівця, який розвивав Forbes, Focus, Korrespondent, Bigmir, Maxim, Elle. В рамках курсу ви навчитеся грамотно і ефективно працювати з SEO, контекстною рекламою, соціальними мережами (SMM), аналізувати дані в Google Analytics, планувати рекламні кампанії, вести проектний менеджмент - і не тільки.

Ви також зможете успішно контролювати роботу підрядників, розбираючись у всіх тонкощах застосування інструментів для власного проекту.

Курс - повністю практичний, так як передбачає захист дипломного проекту та особисту консультацію лектора.

Курс проведе Ельдар Нагорний - один з найбільших в Україні фахівців онлайн-маркетингу. Він розвивав такі бренди, як Forbes, Focus, Korrespondent, Bigmir, I.ua, Tochka, Maxim, Elle, MarieClaire та інші. Консультував понад 30 e-commerce і online media проектів. Head of Digital Marketing в Intellectsoft (США). Раніше працював операційним директором фотобанку Depositphotos Inc (США). Загальний стаж в онлайн-маркетингу - понад 7 років.

Вартість участі: 5200 грн.

Зареєструватися на курс і дізнатися детальну програму ви можете на сайті або за телефоном - 066 064 04 24, 044 338 10 18.