ru ua

Річний комп'ютерний табір в Академії КРОК

Річний комп'ютерний табір в Академії КРОК

13.06.2016-30.08.2016

Комп'ютерний табір в Академії КРОК - перший в Україні денний освітній комп'ютерний табір, де школярі від 7 до 15 років знайомляться з захоплюючим світом комп'ютерних технологій.

У пору літніх канікул фахівці Академії підготували нову програму майстер-класів, які зроблять канікули дитини пізнавальними, цікавими, а головне-корисними.

У літньому таборі, що працює ось уже 5-й сезон поспіль, діти пробують себе в різних комп'ютерних спеціальностях під керівництвом досвідчених тренерів і викладачів Комп'ютерної Академії ШАГ. Вони набувають унікальні корисні знання і навички, яскраві враження та емоції, нові знайомства з однолітками, дивуються результатами власної роботи та вчаться працювати в команді. І все це - в спеціально обладнаних комфортних аудиторіях, конференц-залах і дизайн-студіях.

У таборі діти познайомляться з наступними напрямками:

1) Робототехніка

Казковий світ роботів завжди вабила юних геніїв. Фахівці Академії КРОК допоможуть дітям поринути у світ робототехніки, почати конструювати і управляти своїми власними роботами Lego і Ардуїнов.

2) Game-дизайн

Ваша дитина любить комп'ютерні ігри? А може, йому буде цікавіше їх створювати? У таборі він зможе спробувати себе в ролі аніматора і створити власні ігри, щоб грати разом. Досвідчені викладачі навчать дітей поєднувати в анімації текст, відео, звук, а також двомірну графіку. Вони відкриють новий світ комп'ютерного творчості, який може стати чудовим хобі на все життя або навіть першою сходинкою до майбутньої професії.

3) 3D-графіка і 3D-друк

Ваша дитина дізнається, як створюються тривимірні герої мультфільмів. Познайомиться з моделюванням і текстурированием тривимірних об'єктів. Зможе самостійно створювати тривимірних героїв, персонажів, а найкращі проекти - надрукувати на справжньому 3D-принтері.

4) 3D-графіка

Ваша дитина дізнається, як створюються тривимірні герої мультфільмів. Познайомиться з моделюванням і текстурированием тривимірних об'єктів.

5) Цифрове фото та робота з відео

Під час цього курсу дитина буде працювати в професійній фотостудії з використанням професійної техніки. Навчиться створювати красиві фотографії в різних жанрах і стилях, обробляти їх і застосовувати різні ефекти фотомонтажу. Ми навчимо правильно знімати відео - як на професійну техніку, так і на звичайний мобільний телефон. Крім того, пояснимо, як монтувати відео зі спецефектами і робити відеоролики.

6) Школа особистісного розвитку

На заняттях цього курсу діти будуть розвивати креативність та шукати нестандартні рішення. Граючи в захоплюючу гру, пробують себе в ролі учасників ІТ-проекту, навчаться налагоджувати комунікацію в групі, відповідально приймати рішення, домовлятися, планувати свій час, розподіляти сили для вирішення завдань.

Вартість навчання:

Від 2100 грн - до 3400 грн

Дізнатися всі деталі роботи табору, а також записатися на курс можна на сайті Річного комп'ютерного табору академії "Шаг".

Подаруйте своїй дитині казковий світ інформаційних технологій!