ua ru

Авторська лекція Вахтанга Кебуладзе про гуманітаристику

Авторська лекція Вахтанга Кебуладзе про гуманітаристику

9.09.2015

Вахтанг Кебуладзе - не лише доктор філософських наук, доцент КНУ ім. Т. Р. Шевченка, один з найпопулярніших викладачів Києво-Могилянської академії, автор монографій з феноменології і перекладач німецьких філософів. Він ще й один з найактивніших учасників Майдану, як і його дружина, художниця сучасного мистецтва Березня Ващук. Тому авторський курс Кебуладзе "Філософія гуманітаристики" в рамках лекторію "Культурного проекту", мабуть, вийде особливо особистим, яскравим, доступним, цікавим і незабутнім для слухачів.

Вступна лекція 9 вересня містить сконденсовану інформацію про основні теми курсу, які торкнеться автор. Слухачі дізнаються про п'ять методологічних тренди сучасної гуманітаристики.

Гуманітаристика - це комплекс наук про людину. Вони досліджують різні аспекти людського існування. І таким чином, мають різні сфери дослідження. Втім, їх об'єднує центральна тема - людина. Займаючись гуманитаристикой, ми, в результаті, завжди намагаємося відповісти на питання про те, хто ми такі. Гуманітарні науки виникають, відділяючись від філософії, але зберігають органічний зв'язок з нею перш за все через свої методи. З одного боку, гуманітарні науки запозичують методи філософських навчань, з іншого, розвиток гуманітарної методології тягне за собою трансформацію самої філософії.

Всі питання, що цікавлять вас про курс або по заявленій темі можна буде поставити особисто куратора Вахтангу Кебуладзе і організаторам лекторію.

Початок о 19:30. Адреса "Освітньої станції 31В1" - будинок з аналогічними номерами по вул. Пушкінській.

Вхід на вступну лекцію безкоштовний, вартість відвідування всього курсу з 10 лекцій - 2000 грн.