ru ua

Моцарт Underground...

Моцарт Underground...

26.02.2016-27.02.2016

Балет на музику Ст.-А. Моцарта. Прем'єра - 26 та 27 лютого.

Дмитро Шостакович називав Моцарта молодістю музики, вічним джерелом, яке несе людству радість весняного оновлення і душевної гармонії. А відомий теолог Карл Барт говорив, що не знає, чи грають ангели Баха у присутності Бога, і все ж переконаний, що вдома вони грають Моцарта.

Моцарт Underground...

Моцарт Underground... - це нове бачення творів Вольфганга-Амадея Моцарта через втілення його музики в танці. Червоною ниткою через весь спектакль проходить лінія кохання - вічне почуття, яке вселяє в нас віру в чудеса і часом штовхає на непередбачувані вчинки.

Моцарт Underground... - це вистава-балет про злиденний, який закохався в багату дівчину. Виявиться любов сильніше соціальної нерівності? Головний балетмейстер Національної опери України Вадим Прокопенко шукав відповідь на це питання, переводячи концерти видатного композитора на мову балету.

"Нова трактування Ст.-А. Моцарта та сучасне аранжування його творів за час вистави перенесе глядача з часу бароко до сьогодення. Ми не створюємо машину часу. Ми показуємо глядачам, що є речі, які не мають віку - це мистецтво і любов", - пояснює хореограф.

Постановка Моцарт Underground ... - це оригінальна хореографія зі складними підтримками і прийомами еквілібристики, це неймовірна музика, яскраві костюми та декорації.