ru ua

"Любовний монолог..."

"Любовний монолог..."

29.01.2015

Вперше на сцені Національної оперети моновистава за мотивами п'єси Габріеля Гарсіа Маркеса "Любовна відповідь сидить в кріслі чоловікові". Маркес - лауреат Нобелівської премії з літератури, кожне його твір наповнений чарівництвом, адже він писав "магічний реалізм".

У монолозі - сімейне життя довжиною в 25 років. Від пристрасної любові до срібної річниці весілля. Живе так довго любов? Чи можливо вберегти її за чверть століття?

Ця вистава може стати справжнім одкровенням не тільки головної героїні Грасиелы перед своїм чоловіком, але і дозволить відкрити очі глядачам на їх власні відносини. Це одкровення про жінок, це одкровення для чоловіків. Вистава-магія, подання як візит до психолога - все, як на долоні, і при цьому неможливо передбачити, яка таємниця відкриється в наступну мить.

"Любовний монолог..."

Сюжет закручується навколо рішення, яке приймає головна героїня п'єси Грасиела, і воно остаточне. Але спочатку потрібно виговоритися... Вилити душу і викласти, як на тарілочці, всю біль, образи і надії. Нарешті після стількох років мовчання Грасиела не стримує себе ні в словах, ні в почуттях, ні в діях.

Вона кидає чоловіка фразу "Якщо тебе засудять на Страшному Суді, то за те, що вдома у тебе жила любов, а ти її не розгледів". Вона б віддала всю розкіш, багатство і багато світанків свого життя, щоб тільки повернути час, коли в покинутій старій хатині, їх першому будинку, панувала любов...
Музика аргентинського композитора Астора П'яццолли у виконанні міні-оркестру, проходить через душу Грасиела, залишаючи спогади в кожному її слові.

Щастя триває, поки живе кохання?

Початок о 19:00

Квитки можна придбати на сайті театру