ua en ru

Форум видавців у Львові

Форум видавців у Львові

10.09.2015-13.09.2015

Міжнародний Форум видавців відбудеться у Львові вже в 22-ий раз. У цьому році його особливими гостями стануть Еліот Акерман (США), Франсуаза Барб-Галль (Франція), Ганс Боланд (Нідерланди), Марек Бенчик (Польща), Лінґ Бей (Китай) і Этгар Керет (Ізраїль). З українських письменників приїдуть Юрій Андрухович, Оксана Забужко, Сергій Жадан.

Спеціально до форуму на український переведуть книгу "Можливо Естер" відомої німецької письменниці українського походження Каті Петровської. За цей роман письменниця отримала престижну премію Інгеборг Бахман. Книга про Голокост стала популярною в багатьох країнах, вона переведена на 18 мов. На український її переклав Юрко Прохасько.

Всього очікується 770 учасників: автори і видавці з Білорусі, Великобританії, Вірменії, Грузії, Естонії, Китаю, Латвії, Литви, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Росії, Сербії, Словаччини, Словенії, США, Угорщини, Фінляндії, Франції, Чехії та Швеції.

У програмі заплановано близько 1000 заходів: бібліотечний і дитячий форуми, ніч поезії і музики, конкурс молодих поетів, тиждень сучасної драматургії. В центрі міста відкриють шість тематичних майданчиків - "Жіноча тема", "Кулінарія", "Подорожі", "Нація і эдукация", "Уроки історії", "Фронт та фронтир". Звичайно ж, традиційно відбудуться зустрічі з письменниками та інтелектуальні дискусії.

Мета Форуму видавців у Львові - привернути увагу громадськості до актуальних проблем сучасного українського книговидання, підтримати традицію фахових дискусій та семінарів. В останні роки В рамках Форуму проводиться дедалі більше суміжних акцій, розрахованих на масову аудиторію та покликаних популяризувати читання серед дітей та молоді. До співпраці з Форумом активно залучаються не лише знані українські та закордонні письменники й видавці, а й зірки спорту та шоу-бізнесу, представники різних гілок влади, громадські, благодійні та комерційні структури.

Заходи Форуму пройдуть не тільки в традиційному для події Палаці мистецтв, але і ще на 60 локаціях по всьому місту.

Вхід на книжковий ярмарок в перший і останній годину її роботи буде безкоштовним. Вартість квитка на один день 20 грн (відвідування ярмарку) або 40 грн (відвідування літературних читань). Ціна абонементу на всі дні роботи ярмарку та літературний фестиваль - 70 грн.