ua en ru

Винник, Хливнюк та alyona alyona заспівають пісні ТНМК із симфонічним оркестром

Винник, Хливнюк та alyona alyona заспівають пісні ТНМК із симфонічним оркестром ТНМК виступить на Арт-заводі "Платформа" 28 серпня (фото: прес-служба)

28.08.2019

28 серпня в Києві на арт-заводі "Платформа" гурт Танок На Майдані Конго зіграє легендарну програму "Симфо хіп-хоп" (квитки). Буде масштабна симфо-вечірка з масою сюрпризів, улюбленими піснями та подарунками від запрошених гостей, серед яких є і дуже несподівані!

На одну сцену з Фаготом і Фоззі вийдуть Андрій Хливнюк, Дмитро Шуров, alyona alyona, дует YUKO, Аліна Паш, YARMAK і власною персоною Олег Винник! На яких піснях з'явиться special guests - дізнаємося тільки під час шоу.

ТНМК - Гранули

Минуло вже шість років з того моменту, як Олег "Фагот" Михайлюта та Олександр "Фоззі" Сидоренко вперше зіграли "Симфо хіп-хоп" живцем. За цей час змінилися музична індустрія, кумири, тренди. Тільки "Симфо хіп-хоп" незмінно залишався дуже популярним.

Пару років тому все ще здивований Фоззі говорив пресі перед виходом на сцену: "На численні прохання" - це штамп. Але, якщо цей успіх - дійсно правда, то штамп приємний. В цьому випадку, і прохання глядачів, і наше бажання збігаються повністю".

Після "Симфо хіп-хопу" ТНМК візьмуться за нові експерименти. Але це вже зовсім інша історія.

ТНМК & МАСО Слобожанський - Там, де ти тепер (Live)