"Океан Ельзи" з оркестром: група дасть незвичний концерт у Києві

Океан Ельзи
Океан Ельзи

17.05.2019

"Океан Ельзи" дослухались до багаточисленних побажань та повторюють в Києві програму, яку виконали на благодійному концерті в січні цього року. Саме вона звучала в Національній опері України, коли разом з оркестром "Віртуози Києва"  група відіграла благодійний концерт. Цей виступ усі, хто був присутній, назвали одним з найяскравіших концертних вражень. Адже в ньому поєдналися пісні Океанів, неповторне виконання Святослава Вакарчука, тендітний та потужний оркестровий супровід, а також окреме концертне світлове шоу.

Концерти відбубуться 17 та 18 травня в НПМ "Україна".

Формат "Океан Ельзи з оркестром" – це завжди особливий настрій, тонка емоція, коли найвідоміші хіти групи (від "Друг", "Не питай", "Така, як ти" до "Обійми", "Небо над Дніпром", "Мить") звучать у супроводі витонченого струнного звуку. Декілька народних пісень будуть представлені в новому прочитанні, коли за роялем - Святослав Вакарчук, а чоловічий бек-вокал - від музикантів "Океану Ельзи".

Спеціально для виступу ОЕ з оркестром литовський художник-освітлювач Арвідас Буінаускас розробив спеціальне світлове шоу.

"Океан Ельзи" з оркестром: група дасть незвичний концерт у Києві

Нагадаємо, ідея проведення такого концерту народилась після виступу ОЕ з литовським оркестром Святого Кристофора наприкінці грудня 2018 року у Вільнюсі. Кошти, зібрані під час того виступу були передані на допомогу, зокрема, Луганському дитячому будинку, що після початку війни був переміщений та розташований в приміщеннях Сєвєродонецького інтернату.

21 січня 2019 року в Києві у Національній опері України пройшов другий благодійний концерт, кошти з якого були вирішено передати сім’ям, дітям загиблих захисників України.


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /srv/www/2019.rbc.ua/application/rbc/view/scripts/portal/index/vubory-news.phtml on line 1
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся