ru ua

Дружина доглядача зоопарку

Дружина доглядача зоопарку Фото: Фільм "Дружина доглядача зоопарку"

13.04.2017

13 квітня 2017 року в український прокат виходить історичний військовий фільм "Дружина доглядача зоопарку".

"Дружина доглядача зоопарку" - картина, знята за мотивами книги Діани Акерман, заснованої на щоденниках Антоніни Жабинської. Це фільм про жінку, неоспіваному герої, яка врятувала багато життів під час Другої світової війни.

Дружина доглядача зоопарку

Фото: Постер до фільму

Сценарій до кінострічки був написаний Анжелою Уоркмен, а режисером виступила Нікі Каро.

Картина потрапила на великий екран через десять років роботи. Протягом усього цього часу учасники проекту черпали натхнення з реальної історії жінки, про яку вони хотіли розповісти світу. Головні ролі виконали лауреатка "Золотого глобуса" Джессіка Честейн і номінант на премію "Золотий глобус" Даніель Брюль.

"Це неймовірна роль. Я дуже хотіла зіграти Антоніну, так як захоплююся її воістину героїчним співчуттям. Крім того, мені здалося дуже цікавою її здатність заглядати в душу і людям, і тваринам. Їй доводилося діяти дуже обережно, але при цьому впевнено", - говорить Честейн.

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt
Фото: Кадри з фільму

Цікаві факти:

  • Ізраїль присвоїв сім'ї Жабинских титул Праведників народів світу.
  • У 2007 році продюсер Дайан Міллер Левін отримала в подарунок від чоловіка книгу "Дружина доглядача зоопарку". Левін була настільки вражена духовною силою головної героїні, що прочитала всю книгу за вечір.
  • 19 квітня - річниця початку повстання у Варшавському гетто.
  • Варшавське гетто було створене нацистами в період окупації Польщі. За час існування гетто його населення зменшилася з 450 тис. до 37 тис. осіб. Документальний ролик, присвячений цим подіям, за два дні зібрав понад 1,2 млн переглядів.
  • Справжній Ян Жабинский, незважаючи на страх бути вбитим, непомітно прокрадався в єврейське гетто, щоб поділитися їжею і медикаментами. А деяких євреїв йому вдавалося перевозити на своїй вантажівці і ховати у себе в будинку.
altaltaltaltaltalt

Фото: Кадри з фільму

Офіційним дистриб'ютором фільму на території України виступає кінокомпанія ММД.