ru ua

Фільм Бориса Хлєбнікова "АРИТМІЯ"

Фільм Бориса Хлєбнікова "АРИТМІЯ" Кадр з фільму (прес-служба)

19.10.2017

19 жовтня в український прокат виходить драматичний фільм Бориса Хлєбнікова "АРИТМІЯ".

Головні ролі у стрічці виконали зірка Instagram Ірина Горбачова (1700000 підписників) та лауреат багатьох премій Олександр Яценко.

Світова прем'єра картини відбулася на міжнародному фестивалі в Карлових Варах, де "АРИТМІЯ" отримала нагороду за кращу чоловічу роль.

Крім цього, фільм отримав гран-прі Кінотавра, брав участь у програмі Contemporary World Cinema на міжнародному кінофестивалі в Торонто (TIFF), а також номінований у категорії "Кращий фільм" на міжнародному кінофестивалі в Чикаго (Chicago International Film Festival).

Картина брала участь у програмі Одеського міжнародного кінофестивалю, де отримала колосальний успіх і визнання глядачів.

Відео Трейлер фільму "АРИТМІЯ" (YouTube/Cinemaker Distribution)

Зазначимо, що режисер фільму, Борис Хлєбніков, одним з перших російських кінематографістів висловив своє обурення з приводу російської військової інтервенції в Україну.

Головний герой фільму - талановитий лікар "швидкої" Олег. Поки він мчить від пацієнта до пацієнта, змінюючи долі, його дружина пише SMS: "Я хочу розлучитися". Олега розриває професійне та особисте. Дрова в багаття підкидає нове керівництво, якому статистика важливіша за людей. Чи зможе Олег зібрати до купи своє життя і врятувати не тільки інших, а й себе самого, та зберегти кохання?

Більше інформації про фільмі - тут.