ru ua

"15 сторін Світла" #KyivMusicFilm

"15 сторін Світла" #KyivMusicFilm

19.02.2016

"15 сторін Світла" - фільм про одного з найвидатніших польських експериментальних музикантів Евгениуша Рудника.

Стрічка розповідає про революційних ідеях Евгениуша, який був частиною легендарної "Експериментальної студії Польського Радіо" і створював експериментальну музику задовго до того, як з'явилося поняття "електронна музична сцена". Замість музичної студії він використовував наукову лабораторію, магнітну стрічку і ножиці.

Архітектура ритмів, пульс природи і людського тіла - саме ці речі намагався відчути Рудник у своїх музичних пошуках. Його експерименти - спроба дослідити нову реальність, в якій можна доторкнутися до звуку.

Фільм отримав critic's Week Award на фестивалі Film Festival Locarno (Official Page), Special Mention на фестивалі MFF T-Mobile Nowe Horyzonty і був однією з найсильніших музичних селекцій фестивалю SXSW.

Євгеніуш Рудник - один з "піонерів" електро-акустичної музики. Він працював над багатьма музичними інсталяціями та музикою до фільмів з такими зірками, як Кшиштоф Пендерецки (над композицією для відкриття Олімпійських ігор у Мюнхені 1972 року), Арне Нордхайм, Карлхайц Штокхаузен, Пітер Котик і багатьма іншими. Євгеніуш - власник багатьох міжнародних нагород. Частину його робіт зберігається у Французькій національній бібліотеці разом з кращими європейськими культурними скарбами 20 століття.

Фільм представлять його творці:

Сюзанна Золякевич - польський режисер. За фільм "15 сторін Світу" отримала нагороди на фестивалях у Познані та Локарно.

Цвіка Григорій Кравець - польський режисер і оператор, його роботи були представлені на кінофестивалях у Каннах, Document Art, T-Mobile New Horizons International Festival, Locarno Film Festival, New York Jewish Film Festival та інших.

Крім Києва, фільм буде представлений у Львові та Харкові.

Ціна квитків: 50 грн

Початок: 20:00

Квитки можна придбати онлайн на Concert.ua, 1001bilet і в кінотеатрі "Кінопанорама".