ua en ru

5'NIZZA стане хедлайнером фестивалю Tattoo Collection 2019

5'NIZZA стане хедлайнером фестивалю Tattoo Collection 2019 5'NIZZA стане хедлайнером фестивалю Tattoo Collection 2019

17.05.2019-19.05.2019

Масштабний тату-фестиваль, який вже давно став невід'ємною частиною культурної програми весняного Києва, відбудеться на ВДНГ з 17 по 19 травня (квитки).

Tattoo Collection — найбільший професійний тату-фестиваль країни, що проходить в столиці вже 15 років і щорічно збирає тисячі шанувальників, не тільки з України, а й з-за кордону.ееее

Кожного відвідувача на Tattoo Collection приводять свої причини: одні приходять познайомитися з майстрами та зробити нове татуювання, інші — побачити тисячі унікальних тату і продемонструвати свої.

Для майстрів фестиваль — своєрідне підбиття підсумків в індустрії за рік: тут можна познайомитися з існуючими стилями, напрямками та технологіями сучасного татуювання, прослухати професійні майстер-класи та лекції і, звичайно, поборотися за головну нагороду тату-світу — кубок Golden Machine. Щорічно за право стати кращим змагаються майстри з України, Польщі, Німеччини, Словенії, Італії, Туреччини, Білорусі. Відвідувачі ж спостерігають, як імениті майстри тату створюють свої малюнки в режимі реального часу.

Спеціальним гостем Tattoo Collection щорічно стає один з головних світових фріків, які приїжджають спеціально на фестиваль. Навесні 2018-го у Києві вітали найпірсінгованішу людину планети Залізного Рольфа, а роком раніше — людину-шахи Метта Гона. З яким зоряним фріком гості Tattoo Collection зможуть зробити селфі цього року, поки не повідомляється, але це точно буде хтось дуже крутий і виразний.

Протягом трьох днів на Tattoo Collection проходять нагородження кращих робіт та різноманітні активності для відвідувачів: лекції, майстер-класи, маркети, творчі зони, фаєр-шоу та багато іншого. Кульмінацією музичної програми стає виступ хедлайнера. У минулі роки свої програми тут представляли ONUKA, Ляпіс'98 і Без обмежень, а в цьому — 18 травня — легендарний гурт 5'NIZZA.

Почавшись з перших стихійних виступів, 5'NIZZA стала культовою задовго до виходу першого альбому і потрапляння у теле і радіоефір. Досі головні хіти гурту нерідко можна почути у виконанні вуличних музикантів, у дворах різних країн і міст або просто на гостинній кухні. Після гучного реюніону в березні 2015 року дует 5'NIZZA випустив новий альбом "Ку", ще раз довівши своїми живими виступами, що ті чесність і щирість, за які ми полюбили гурт на початку 2000-х, нікуди не поділися навіть через майже 20 років.

5'NIZZA стане хедлайнером фестивалю Tattoo Collection 2019

Афіша