ru ua

Ukrainian Fashion Week SS16

Ukrainian Fashion Week SS16

14.10.2015-20.10.2015

Більше 50 дизайнерів представлять колекції весна-літо 2016 у форматі модних показів, інсталяцій та презентацій. Крім основної площадки, рганизаторы обіцяють здивувати гостей безпрецедентним різноманітністю локацій, задіяних для спеціальних проектів насиченої Програми жовтневого UFW.

Вже традиційно, Ukrainian Fashion Week вибирає для рекламної кампанії відомих українських моделей, визнаних світових fashion-спільнотою. Особою нового сезону Ukrainian Fashion Week весна-літо 2016 стала Вікторія Сасонкина - українська модель, відома у всьому світі. В Україні Вікторія Сасонкина співпрацює з агентствами «L-models» та «Art Podium». Живе в Нью-Йорку. Вже в 17 років Вікторія підписала контракт з модельним агентством Major Management в Парижі. У 2008 році всесвітньо відомий fashion-фотограф Стівен Мейзел назвав її своєю музою. А в 2010-му українська модель Вікторія Сасонкина ввійшла в список 20 кращих моделей світу.

Для нового кампейна Ukrainian Fashion Week стиліст зйомки Веніамін Брыкалин вибрав 5 луків з колекцій, які були продемонстровані в березні 2015 року. У рекламній кампанії 37-й UFW Вікторія Сасонкина знялася в образах від українських дизайнерських брендів - POUSTOVIT, ELENAREVA, LITKOVSKAYA, FROLOV і BEVZA.