ru ua

Kiev Fashion Industry Forum

Kiev Fashion Industry Forum

01.09.2016 - 04.09.2016

C 1 по 4 вересня в Києві на спільній платформі Mercedes-Benz Kiev Fashion Days пройде освітня подія міжнародного рівня - Kiev Fashion Industry Forum - перша конференція в індустрії моди для початківців та професіоналів. Щороку форум об'єднує виступи іноземних гостей події і локальних спікерів.

Головним завданням Kiev Fashion Industry Forum є створення платформи для підтримки і розвитку модної індустрії в Україні, удосконалення знань і навичок професійного ком'юніті. Форум об'єднує молодих дизайнерів, підприємців і тих, кому цікавий ринок моди з боку бізнесу.

В цьому році, основна тема Kiev Fashion Industry Forum - Business Evolution. Конференція буде включати в себе три тематичні напрямки: Fashion
Business, Retail та Communication & Digital. Кожну з трьох секцій завершить круглий стіл, де локальні та міжнародні експерти, в діалозі з аудиторією, обговорять як взаємодіяти з лідерами думок, поділяться своїм досвідом ведення бізнесу та розкажуть про останні тенденції в fashion-індустрії.

Kiev Fashion Industry Forum є підрозділом Kiev Fashion Institute. За три роки існування в рамках проекту, прочитали лекції такі відомі експерти зі світу моди, як Valeri Still (FIT), Christopher Breward (Edinburgh College of Art), Альона Долецька (Interview Russia), Godfrey Deeny (Madame Figaro), Mett Irvin (фотограф, Великобританія), Andrea Pankonezi (власник Luisa Via Roma), Маша Цуканова (головний редактор Vogue Україна) та інші експерти.

Вартість учатсия - 3500 грн. Абонемент на Kiev Fashion Industry Forum надає можливість відвідування всіх лекцій і круглих столів у рамках форуму. До 1 серпня діє пропозиція купівлі абонемента за спеціальною ціною. Купити квиток можна онлайн.

Ознайомитися більш детально з програмою заходу можна тут.