ru ua

39-а UKRAINIAN FASHION WEEK

39-а UKRAINIAN FASHION WEEK Фото: 39-й тиждень моди пройде в Києві 12-18 жовтня (Facebook/UkrainianFashionWeek)

12.10.2016 - 18.10.2016

102 дизайнери, 54 покази, 24 локації, 19 спеціальних проектів, понад 200 акредитованих ЗМІ та близько 18 000 гостей за 7 днів - у Києві стартує 39-й Тиждень Моди, присвячений новинкам сезону весна-літо 2017.

Вже традиційно подіумну програму Ukrainian Fashion Week відкриє показ POUSTOVIT. На головній локації Ukrainian Fashion Week у Мистецькому Арсеналі (МА) буде діяти два подіуми: головний подіум (Main Сatwalk) і подіум у правому крилі МА.

Fashion-презентації, перформанси, шоу-руми – колекції весна-літо 2017 в рамках Ukrainian Fashion Week будуть представлені в різних, актуальних для кожного бренду, форматах.

Ukrainian Fashion Week: шоуруми

В рамках 39-го Ukrainian Fashion Week у Мистецькому Арсеналі для відвідувачів будуть працювати шоуруми взуття, аксесуарів та одягу.

#Шоурум одягу

Шоурум одягу представить 8 дизайнерських брендів. Буде проходити за підтримки "Текстиль Контакт".

#All About Footwear

Вже традиційним для гостей Ukrainian Fashion Week став шоурум взуття All About Footwear за підтримки INTERTOP. Протягом п'яти днів у Мистецькому Арсеналі будуть представлені авторські колекції взуття українських брендів.

#PARFUM CORNER "Oriental Lounge. Ukrainian set"

Парфумерний корнер – новий формат для Ukrainian Fashion Week – проходить за підтримки parfum büro. У спеціальному просторі Мистецького Арсеналу, який збере відомих українських парфумерів, буде створено новий унікальний аромат "made in Ukraine".

#Шоурум аксесуарів

Успіх українських дизайнерських брендів аксесуарів вже другий раз надихнув Ukrainian Fashion Week на організацію спеціального шоурума. У цьому сезоні партнером шоурума аксесуарів стане український бренд наручних годинників КЛЕЙНОД.

Ukrainian Fashion Week: освітня програма

UKRAINIAN FASHION WEEK 2016

#Лекція Ліани Білякович "Трендові перспективи моди 2018"

Ліана Білякович – засновник наукової школи "Прогнозування моди в Україні", аналітик і прогнозист моди, експерт міжнародного класу у сфері текстилю, член Спілки дизайнерів України. Має науковий ступінь Ph.D. (Doctor of Philosophy in Technical Scienses) і диплом REFA – International (Німеччина) "Топ-менеджмент європейської індустрії моди" (друга вища освіта).

#Лекція "Fashion management в дії" від представника CSVPA за підтримки DEC education

Кріс Моген, директор Cambridge School of Visual & Performing Arts (CSVPA), та інші представники найбільшого рейтингового коледжу Великобританії, розкажуть про ефективні методи і прийоми менеджменту і маркетингу в fashion-індустрії.

#Лекція "Створення цифрової fashion-ілюстрації та принтів на графічному планшеті" за підтримки Wacom Ukraine

Професійні ілюстратори, представники компанії Wacom Ukraine, розкажуть про нові можливості створення цифрової fashion-ілюстрації і технології, необхідні для прискорення щоденної роботи дизайнера, зокрема для створення принтів на тканини.

#2000 років історії текстильного друку від Джованні Оттонелло, креативного директора IED

Джованні Оттонелло, креативний директор італійського Istituto Europeo di Design, розповість про історію та нових технологіях текстильного друку.

#Семінар "Модні прийоми на всі часи" від Cambridge School of Visual & Performing Arts

На локації платформи Fresh Fashion Day відбудеться практичний семінар з участю Кріса Могена, директора Cambridge School of Visual & Performing Arts (CSVPA), який розповість секрети найбільш дієвих модних прийомів, актуальність яких доведена часом.

Більш детально про програму 39-й UKRAINIAN FASHION WEEK можна дізнатися тут.