ru ua

Виставка-аукціон в допомогу онкохворим дітям

Виставка-аукціон в допомогу онкохворим дітям Фото: Віктор Постол

7.12.2016

Українські артисти, спортсмени, дизайнери, зірки ТБ і балету об'єдналися заради участі у благодійній виставці-аукціоні, що відбудеться 7 грудня в ресторані COIN. Ініціатором заходу виступив відомий ресторатор та телеведучий Микола Тищенко, який запропонував провести в Києві першу виставку картин віце-міс Mrs Top of the World, телеведучої та співачки Анни Гомоновой.

Переможниця численних конкурсів краси є художницею в третьому поколінні. На рахунку Ганни десятки успішних виставок у країнах Європи та СНД. При цьому для красуні принципово важливо, щоб заходи, в організації яких вона бере участь, носили благодійний характер. Тому свою персональну виставку в українській столиці Ганна перетворилася на аукціон з участю медійних персон.

Розпродавати художниця планує не тільки свої особисті роботи, але і картини, написані українськими селебріті. Ініціативу Гомоновой підтримали: Чемпіон світу з боксу Віктор Постол, лідер гурту ВВ Олег Скрипка, тенісист Олександр Долгополов, телеведучий, "голос Євробачення" Тимур Мірошниченко, дизайнер Катерина Сільченко, піаніст Євген Хмара, прима Національного театру опери та балету Катерина Кухар і її партнер Олександр Стоянов, віртуоз Антоніо Бразильєро Джонсон, артисти Rimma&Ruvinski, співачка Наталя Морозова, президент Української Асоціації Художників Тетяна Рылина та ін

Під керівництвом досвідчених художників студії АРТОС селебріті взялися за пензлі та фарби, причому багато – вперше. Їх роботи, а також одна з картин самої Ганни Гомоновой з серії China voyage, будуть виставлені на продаж. Стартова ціна на аукціоні - 1500-2000 грн за картину, в той час, як робота самої Гомоновой оцінюється мінімум в $800.

Благодійний вечір проходитиме у форматі гала-вечері, що складається з 4 страв, основне з яких власник ресторанів Микола Тищенко приготує особисто, і направить частину виручених від вечері коштів на благодійність. Організатори планують зібрати не менше 200 тис. грн, і передати спільно з Фондом "ВІРА. НАДІЯ. ЛЮБОВ" Черкаському обласному дитячому відділенню онкології та гематології для купівлі медичного обладнання.