ua en ru

У корабельній аварії біля Гвінеї загинули більше 30 людей

Автор: RBC.UA
Більше 30 осіб вважаються загиблими в корабельній аварії біля берегів західноафриканської держави Гвінея. Поки знайдені тіла восьми. 27 осіб врятовано.

Більше 30 осіб вважаються загиблими в корабельній аварії біля берегів західноафриканської держави Гвінея. Поки знайдені тіла восьми. 27 осіб врятовано, передає радіо "Свобода".

Читайте також: Суд в Італії відклав до 15 жовтня розгляд справи за фактом аварії корабля Costa Concordia

Після багатогодинних пошуків рятувальники заявили, що надії знайти тих, що вижили, практично немає. Ні на кому з пасажирів судна не було рятувальних жилетів.

Великий човен-плоскодонка перекинувся в п'ятницю, відразу після відплиття з порту столиці країни Конакрі у напрямі острову Каса, що знаходиться в декількох кілометрах.

Читайте також: Із затонулого в Індійському океані судна з мігрантами врятовані 123 людини

За даними поліції, судно було переповнене, на борту знаходилися 58 осіб - при місткості в 20.

Як повідомлялось, після краху судна у берегів Індонезії вижили близько 40 осіб зі 150. У липні в катастрофі порома в Танзанії потонули 69 людей. Раніше в Індійскомокеане затонув корабель з мігрантами. На ньому було близько 200 пасажирів, з яких понад 90 загинули. У червні в Малаві (держава на півдні Африки) щонайменше 47 людей загинули в корабельній аварії. 1 травня повідомлялося, що в Індії затонув пором з 250 пасажирами на борту, в результаті чого загинули 105 осіб. У березні ц.р. в Бангладеш в результаті корабельної аварії на одній з найбільших річок республіки - Мегхна на південь від столиці м. Дакка загинуло 139 осіб.

А 13 січня ц.р.

17-палубний італійський круїзний лайнер Costa Concordia сів на риф 13 січня 2012 р. в 22:00 за місцевим часом (23:00 за київським часом) в районі узбережжя італійської провінції Тоскана, недалеко від о. Джільо в Тірренське море. Всього на борту знаходилися 4 тис. 234 особи. Число жертв катастрофи Costa Concordia досягло 25 осіб.

Відзначимо, капітан Сosta Сoncordia Франческо Скеттіно був заарештований на наступний день після аварії лайнера на підставі свідчень кількох очевидців. За їх словами, капітан залишив лайнер ще до того, як евакуація була завершена, і відмовився повернутися на судно у відповідь на прохання берегової охорони. Очевидці також відзначили, що сам процес евакуації не був організований належним чином, а екіпаж лайнера не був готовий до екстремальних ситуацій.

Після аварії виникла загроза забруднення акваторії паливом, а влада о.Джильо повідомила можливий витік палива з Costa Concordia. На борту судна знаходиться близько 1,9 млн літрів пального.

Компанія Costa Cruises виплатить кожному пасажиру затонулого круїзного лайнера Costa Concordia по 11 тис. євро. Мова йде про пасажирів, які у момент катастрофи знаходилися на борту і не отримали фізичних травм. Такі підсумки угоди між власником судна Costa Cruises і споживчими групами, що представляють 3206 людей з 61 країни.