Збірна України не змогла переграти чехів (відео)

Українська збірна не змогла помститися чехам за розгромну поразку в минулому році. Дуже хотіли, але не змогли. Але можна з упевненістю сказати - наші чехів переграли. Хоч і результат - 0:0.

Україна - Чехія 0:0
Україна
: Пятов, Бутко, Хачеріді, Ракицький, Селін, Зозуля, Тимощук (Ярмоленко, 46), Гармаш (Безус, 72), Коноплянка (Ротань, 46), Девіч (Степаненко, 71), Селезньов (Гусєв, 46)
Чехія: Чех, Селассіє (Райторал, 78), Кадлец, Хюбшман, Сівок, Лимберски, Йирачек (Гушбауэр, 84), Дарида (Сухі, 87), Коларж (Петржела, 46), Пиларж (Резек, 65), Лафата (Пекхарт, 57)

Львів готовий був зустріти товариський матч своєї збірної абсолютно не літньою погодою. Увесь день над столицею Галичини, то крапав дощик, то просто стояли хмари. Але, незважаючи на погоду, львівські, і не тільки, уболівальники готувалися до перегляду першого після Євро матчу української команди.

"Львів-Арена" не підвела. Крики, пісні, шум, танці - все це було спрямовано на те, щоб наші хлопці понеслися вперед. І як тільки українці перетинали центр поля - стадіон вибухав. Підтримка львів'янами збірної України - одна з кращих в Україні.

Матч почався з атак української збірної. Але довести справу до логічного завершення ніяк не вдавалося. Чехи намагалися відповідати швидкими контратаками. Майже кожна з них завершувалася в ногах наших захисників. Перший більш-менш небезпечний момент настав на 13 хвилині матчу, коли на простріл Коноплянки з кута воротарської ніхто не зміг відгукнутися. Після цього наші трохи зменшили оберти, відійшовши в оборону і намагаючись грати на контратаках. Захищатися нашим вдавалося, а ось створювати моменти - не дуже. Ближче до кінця тайму наші знову повернули м'яч до своїх ніг і спробували взламати захист гостей. Найнебезпечніший момент був наприкінці тайму. Тимощук довгою передачею вивів Коноплянку один на один, але дніпрянин пробив вище воріт. На цьому перший тайм і закінчився.

Другий тайм почався з забійного моменту Андрія Ярмоленка, якого Блохін випустив на другий тайм. Після подачі з флангу м'яч забігав по штрафній площі чехів і в результаті, опинився на нозі у Ярмоленко, але Андрій пробив вище. Після цього українці знову відійшли назад і при перехоплення м'яча стрімко неслися вперед. Але довести свої атаки до логічного завершення у них ніяк не вдавалось.Іноді не вистачало точного останнього удару, іноді - пасу. Але швидкість виходу в атаку радувала очі. Чехи теж намагалися відповідати, але ударів по воротах Пятова практично не було. Зате Петра Чеха доводилося бути в постійному напруженні. Наприклад, коли просто фантастичний удар зі штрафного вдався Ярославу Ракицькому, але чеському воротареві вдався не менш фантастичний сейв. Після невеликої перерви українці влаштували справжню облогу чеських воріт. І захисникам, і Петру Чеху довелося сильно попотіти, щоб м'яч не опинився у воротах. А завершилося все небезпечним прострілом з правого фланага, який ніхто не зміг завершити. Могли чехи і покарати нашу команду, але Пекхарт не зміг замкнути простріл. А потім "ховати" українців знову міг Пекхарт, який підібравши м'яч після помилки Степаненко, виходив один на один з Пятовим, але в останній момент Хачеріді вибив м'яч з під ніг форварда. Українці спробували вирвати перемогу на останніх секундах, але, знову ж, не вистачило останнього удару.

Отже, нічия. Як для товариського матчу - непогано. Можна сказати, що досить добре. Було видні намагання гравців. Був помітний малюнок гри, з якою можна дивитися в майбутнє. Тепер чекаємо на наступний матч.

І "Арена-Львів"... Просто фантастична підтримка. Побільше б таких фанів по всій Україні.