Збірна Німеччини вийшла до 1/4 фіналу ЧС-2010 у ПАР

Збірна Німеччини вийшла до 1/4 фіналу ЧС-2010 у ПАР, перегравши команду Англії з рахунком 4:1.

Збірна Німеччини виходить до 1/4 фіналу ЧС-2010 у ПАР, перегравши команду Англії з рахунком 4:1.

У першому таймі команди продемонстрували високі швидкості і величезну кількість гольових моментів. Так вже на 20-й хвилині нападник збірної Німеччини Мирослав Клозе після передачі воротаря Рене Адлера, використавши непорозуміння захисників англійців Джона Террі і Метью Апсона, забив перший гол у матчі. А вже на 32-й хвилині його колега з нападу Лукаш Подольські подвоїв рахунок, пустивши м'яч між ніг Девіду Джеймсу.

Через деякий час команда Англії "прийшла у себе", і на 37-й хвилині Метью Апсон забив у відповідь гол ударом головою.

А вже через хвилину м'яч, після дальнього удару Френка Лампарда, перетнув лінію воріт Німеччини, проте суддя не помітив цей момент.

У другому таймі гра трохи "заспокоїлася". На 67-й хвилині англійці пішли в атаку з метою зрівняти рахунок. Німеччина, в ході контратаки, красиво розіграла комбінацію і Томас Мюллер забив третій гол у ворота англійців. А вже через хвилину 20-річний гравець збірної Німеччини оформив дубль у майже ідентичній контратаці.

У другому матчі дня Аргентина зіграє з командою Мексики. Переможець цього матчу зіграє з командою Німеччини в 1/4 фіналу.