Паралімпійські ігри-2012: Україна продовжує видобувати золоті медалі

Українська делегація на чотирнадцятих літніх Паралімпійських іграх продовжує видобувати золоті медалі в скарбничку нашої збірної, пише сайт Першого Національного.

Олімпійським чемпіоном з легкої атлетики став заслужений майстер спорту Роман Павлик. З результатом 5,23 м він зайняв перше місце в змаганнях зі стрибків у довжину. Срібло з цієї дисципліни дісталося Маріушу Собчаку з Польщі, а бронза - росіянину Володимиру Свиридову. До речі, Роман Павлик вже є дворазовим бронзовим призером цієї Паралімпіади - він був третім у бігу на дистанції 400 м і 100 м.

Ще одну золоту нагороду сьогодні завоював українець Єгор Дементьєв. Наш паралімпієць став першим в змаганнях з велоспорту. Срібло у цій дисципліні завоював Ксинянг Ліу з Китаю, а бронза дісталася Міхаелю Гелегхеру з Австралії.

Зараз в активі України 52 медалі: 20 золотих, 15 срібних і 17 бронзових.