Ньюкасл - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи

"Ньюкасл" в матчі з харківським "Металістом" володів ініціативою, але втілити свою перевагу в забиті (не з офсайду) голи їм не вдалося. В результаті, нульова нічия, яка корисніша харків'янам.

14 лютого, 22:00
Ньюкасл, "Сент Джеймс Парк"
Ньюкасл - Металіст, 0:0
Ньюкасл:
Крул, Колоччіні, Сантон, Янга-Мбива, Тейлор, Кабай, Сіссоко, Гутьєррес, Тіоте, Обертан, Сіссе
Металіст: Горяїнов, Вильягра, Торсильери, Фініньо, Гуйє, Едмар, Шав'єр, Соса, Торрес, Марлос, Кристальдо

Нулями на табло завершився матч у Ньюкаслі. Спасибі, що були з нами.

Ньюкасл - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи90+1 хв. Торрес дуже некрасиво зіграв проти суперника в центрі поля. Ще одна жовта в цьому матчі.

Ньюкасл - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи88 хв. Вілліан картинно впав в штрафній "Ньюкасла". Пенальті не дають. Тільки "гірчичник" за симуляцію.

Ньюкасл - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи86 хв. Гутьєрес грубо поклав на газон Коельо. Ще одна жовта картка для англійців.

Ньюкасл - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи82 хв. Жажа поміняв Крситальдо. З поверненням, Жажа.

Ньюкасл - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи81 хв. Сіссоко шипами зіграв в ногу Торсильери. Жовта форвардові "сорок".

Ньюкасл - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи79 хв. Тіоте залишив поле. Шон Амеобі з'явився.

78 хв. Команди явно бояться один одного. Не хочуть розкривати гру. Тому і "Метал", і "Ньюкасл" не лізуть вперед.

74 хв. Знову псевдогол забиває "Ньюкасл". Після подачі з правого флангу Сіссе з невеликого офсайду переправив м'яч у ворота.

Ньюкасл - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи73 хв. Заміна у "Металіста". Вілліан замість Марлоса.

70 хв. Знову Горяїнов врятував "Металіст"! Сплеск у грі. Сіссе дали пробити з штрафного після прострілу з лівого флангу. Але єдиний українець в українській команді зміг зреагувати і відбити м'яч.

66 хв. Знову гра набула досить тягучого характеру. Обидві команди багато намагаються довести справу до стовідсоткового моменту. Але виходить з цього мало.

Ньюкасл - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи62 хв. Перша заміна у матчі. Бертан пішов - Марво виходить на поле.

59 хв. Почали потроху виходити у "Металіста" фірмові розіграші м'яча. Поки вони виглядають дуже просто, але думається, з часом з'явиться небезпека біля воріт Крула.

55 хв. Соса наодинці пробіг від центрального кола до штрафної, але там у нього захисники вибили м'яч.

51 хв. "Напоров" захист англійців. Марлос зумів відібрати м'яч у Сантона і віддав на хід в штрафну Кристальдо. Аргентинець пробив, але набагато вище воріт.

47 хв. Активніше почав другу половину гри "Ньюкасл". "Метал", крім рідкісних прозрінь когось з південноамериканців, нічого не показує.

Почався другий тайм на "Сент Джеймс Парк". Чекаємо більшої активності від "Металіста".

Перерва.

45 хв. В спокійних позиційних атаках "Ньюкасла" закінчується перший тайм. Мало моментів було в першому таймі. Досить "меланхолійний" поєдинок. Рідкісні сплески активності були, але вони більше не були, ніж були.

41 хв. Після "пробудження" просто неймовірно класно виглядає правий фланг атаки "Ньюкасла". Обертан і Сіссоко, як з дітьми, розправляються з харківським захистом. Раз за разом. Атаку за атакою.

37 хв. Сіссоко вже кілька разів зумів розібратися з захисниками "Металу" на правому фланзі. Спокійно дають йому входити в штрафну. Поки його паси до адресатів не доходять, але якщо так продовжувати давати йому грати, то можна пропустити.

Ньюкасл - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи33 хв. Повеселішала гра. Ось вже і Кабай ліктем пройшовся по обличчю Кристальдо. Ще один "гірчичник" для "Ньюкасла".

31 хв. А ось вже Горяїнов у справі! Сіссе зумів втекти від Гуйє, але удар француза відбив голкіпер "Металіста".

29 хв. А ось і перший момент у "Металу". Шав'єр пробив головою після подачі з флангу. Кроул показав, за що він стоїть на воротах.

Ньюкасл - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи28 хв. Перша жовта картка в матчі. Тіоте відзначився.

27 хв. Розбігався "Ньюкасл". Вдається гравцям англійського клубу проходити захисників, але з останнім пасом у "сорок" проблеми.

23 хв. "Ньюкасл" забив. Але суддя свиснув офсайд. Сіссоко вийшов один на один і віддав на набігаючого Сіссе, який м'яко відправив м'яч у сітку. А поза грою було у Сіссоко.

21 хв. Марлос і Кристальдо перешкодили один одному в штрафній "Ньюкасла". Соса вивів когось із них на удар, але пробити нормально ні в того, ні в іншого не вдалося.

17 хв. Ну, нарешті! Сіссе пройшов по правому флангу і віддав по центру на Обертана, який зважився на удар з-за штрафної. М'яч полетів несильно, але в декількох сантиметрах від штанги.

13 хв. Уболівальники на "Сент Джеймс Парк" підтримують свій тонус піснями і криками. Але цей натяк футболістам, про те, що пора "прокидатися", поки до гравців не доходить.

10 хв. Команди обмінялися кутовими. Нічого небезпечного або натякаючого на небезпеку воротам.

7 хв. Дуже спокійно почали гру команди. Катають собі м'ячика у центрі поля.

3 хв. Англійці на правах господарів більше володіють м'ячем, але повноцінно довести м'яч до штрафної "Металу" їм не вдається.

Почався матч в Англії.

Здравствуйте, шановні вболівальники. Ми з вами починаємо онлайн трансляцію матчу "Ньюкасл" - "Металіст".