Як Металіст - Рапід в матчі Ліги Європи грали

Завершився матч у Харкові, у якому "Металіст" приймав "Рапід". Харків'яни здобули дуже важкі три очки, дотиснувши у другому таймі сильну австрійську команду. На 65-ій хвилині відзначився Едмар,а вже через 15 хвилин чудовий гол забив Шав'єр.

Металіст - Рапід 2:0

Звучить фінальний свисток! З перемогою, Харків! Тримаємо кулаки за "Дніпро"!

Як  Металіст - Рапід в матчі Ліги Європи грали90+3 хв. Багатостраждальний Бургшталлер заробляє пряму червону за фол проти Вільягри. Пішов прямою ногою австрієць у аргентинця біля штрафної "Металіста", дуже грубо.

Як  Металіст - Рапід в матчі Ліги Європи грали90 хв. Грозуреку жовта за фол на Тайсоні, арбітр дочекався завершення атаки харків'ян і справедливо покарав гравця "Рапіда".

90 хв. Намагається атакувати "Рапід" за рахунок довгих передач, однак Бургшталлер вліз у офсайд.

Як  Металіст - Рапід в матчі Ліги Європи грали87 хв. Змінює Хоффмана Петер Шеттель. Замість капітана "Рапіда" виходить Куловіц.

86 хв. Хоффман зі штрафного пробив по воротах Горяїнова. М'яч пролетів сильно вище цілі.

Як  Металіст - Рапід в матчі Ліги Європи грали 82 хв. Замість Соси виходить Марлос.

Як  Металіст - Рапід в матчі Ліги Європи грали79 хв. Чудовий гол "Металіста"! Після подачі зліва від Тайсона, Вілліан дістає м'яч практично на лицьовій лінії поля, і в одне торкання переправляє круглого в центр воротарської, де набігаючий Шав'єр головою відправляє м'яч у ворота Кенігсхофера.

77 хв. Поскупився Грозурек. У вигідній позиції перед штрафною "Металіста" гравець "Рапіда" вирішив пробити по воротах, абсолютно ігноруючи вільного партнера праворуч. Віддай пас Грозурек і був би вихід один на один.

Як  Металіст - Рапід в матчі Ліги Європи грали76 хв. Заміна і у "Рапіда". Замість Алара, який тероризував Папу Гуйє, на поле вийшов Грозурек.

Як  Металіст - Рапід в матчі Ліги Європи грали73 хв. Друга заміна у харків'ян. Замість Крістальдо виходить Вілліан.

70 хв. Після подачі штрафного практично з центральної лінії поля, м'яч відскочив прямо на ногу Бургшталлера, але той не зміг влучити по ньому. Був би небезпечний удар.

Як  Металіст - Рапід в матчі Ліги Європи грали65 хв. Едмар заробив штрафний на правому фланзі атаки, і пішов у штрафну, залишивши право подати Сосі. Аргентинець подав чудово, прямо на Едмара, який головою переправив м'яч у ворота.

62 хв. Обмінюються команди жорсткими підкатами в центрі поля. Свисток арбітра мовчить.

Як  Металіст - Рапід в матчі Ліги Європи грали58 хв. За фол на Бургшталлері в центрі поля покараний Торсільери. Перешкодив гравець "Металіста" розвинути контратаку "Рапіду".

54 хв. Прекрасний момент у "Металіста". Тайсон пройшов по лівому флангу, віддав уздовж лінії штрафної на Шавьера, а той переправив м'яч на Сосу. Соса прийняв, подумав декілька секунд, а потім потужно пробив над правою дев'яткою.

Як  Металіст - Рапід в матчі Ліги Європи грали51 хв. Перша заміна у підопічних Маркевича. Замість Бланко виходить Едмар.

49 хв. Поки змін в діях "Металіста" не видно. Знову могли відзначитися гравці "Рапіда". Алар метрів з восьми розстрілював ворота Горяїнова. Ветеран перевів м'яч на кутовий, який закінчився небезпечним ударом вище воріт.

46 хв. Почався другий тайм, м'яч в гру ввели австрійці. Якщо підопічні Маркевича хочуть заробити три очки, то їм потрібно додавати.

Завершився перший тайм матчу в Харкові. Не дуже впевнено виглядає "Металіст" сьогодні.

45 + 1 хв. Шав'єр заробив штрафний, потрапивши м'ячем в руку захисникові "Рапіда". Потенційно небезпечний стандарт не приніс результатів, сам Шав'єр пробив прямо в голкіпера. Дивне рішення, дуже гострий кут для акцентованого удару.

45 хв. Фініньо в штрафній гостей обіграв захисника і небезпечно пробив. М'яч просвистів в метрі від лівої стійки Кенігсхофера.

41 хв. Багато атакують харків'яни флангами, але навісні передачі ні до чого не призводять. Фініньо знову неточно навішує з лівого флангу, і лише помилка захисників "Рапіда" дозволила продовжити атаку, яка захлинулася невдалим пасом.

39 хв. "Рапід" заробив небезпечний штрафний, але Алар з сорока метрів пробив дуже неточно.

35 хв. Відповідають підопічні Маркевича. Після подачі кутового Шав'єр головою ледь не переправив м'яч у ворота.

33 хв. Хоффман пробивав з відмінної позиції перед штрафним майданчиком "Металіста" - м'яч пролетів в сантиметрах від штанги.

30 хв. Кутовий біля воріт "Металіста" призвів до контратаки харків'ян, яка захлинулася майже одразу. Крістальдо віддав невиразний пас в центрі поля.

26 хв. Небезпечно пробивав Соса метрів з тридцяти. Кенігсхофер витягнув м'яч з лівого нижнього кута. Гідна відповідь.

24 хв. Сиплеться "Металіст". Алар виявився один в штрафній харків'ян і віддав пас на Бургшталлера, якому в останній момент перешкодив Торсільери. Пахне голом.

20 хв. Повинен був забивати "Рапід". Після штрафного з лівого флангу Триммель головою зрізає м'яч у напрямку воріт і влучає в дальню від Горяїнова штангу.

19 хв. Хоффман проривався по лівому флангу, але обіграти Папу не вдалося. М'яч у "Металіста".

16 хв. Тайсон знову прорвався по лівому флангу і віддав хороший пас туди, де повинен був знаходитися Крістальдо. Аргентинця не потрібному місці в потрібний час не було.

12 хв. Хоффман заробив перспективний штрафний, який ледь не призвів до голу - після подачі на лінію воротарської два гравці "Рапіда" не змогли вирішити, кому з них потрібно пробивати по воротах і перешкодили один одному.

8 хв. Крістальдо знову не вистачило кількох сантиметрів для того, щоб переправити м'яч у сітку воріт після сумбурної атаки харків'ян.

5 хв. Тайсон вирішив не повторювати власних помилок і пройшов по лівому флангу до самого штрафного майданчика, після чого пробив у воротаря. Крістальдо добити не зміг.

3 хв. Змістився в центр Тайсон і втратив м'яч. Австрійці втекли в контратаку і заробили кутовий, який не змогли використати з користю.

1 хв. Стартував матч у Харкові. "Металіст" у жовтій формі, "Рапід" - біло-зелений. Удачі Харкову!

Стали відомі стартові склади команд:

Металіст: Горяїнов, Вільягра, Торсильері, Фініньо, Гуйє, Клейтон Шав'єр, Соса, Торрес, Бланко, Тайсон, Крістальдо

Запасні: Денчук, Пшеничних, Обрадовіч, Едмар, Марлос, Ребенок, Вілліан

Рапід: Кенігсхофер, Зоннляйтнер, Катцер, Герсон, Хейккінен, Хофманн, Їлдіз, Прагер, Триммель, Бургшталлер, Алар

Запасні: Новота, Шраммель, Піхлер, Куловіц, Добрас, Бойд, Грозурек

Головний тренер "Рапіда" Петер Шеттель на передматчевій прес-конференції на компліменти скупим не був, назвавши Маркевича "доброю і ввічливою людиною". Тренер віденського клубу порівняв "Металіст" з "Ромою" і "Валенсією", при цьому зазначивши, що харків'яни краще цих команд. Мирон Богданович теж не залишився в боргу, назвавши австрійців "збалансованим і вмілим колективом".

У минулому турі Прем'єр-ліги "Металіст" досить несподівано зіграв внічию з одеським "Чорноморцем", зрівнявши рахунок лише в самому кінці матчу. Гра вийшла досить повільною і брудною, командам явно не вистачало швидкості і бажання.

"Рапід" йде на першому місці в Чемпіонаті Австрії, отримавши дві перемоги 2:0 в двох останніх матчах. Вже 20-го числа сьогоднішній суперник харків'ян зіграє зі своїм головним ворогом - "Аустрією", до цього віденський клуб чекає зустріч з "Вінер-Нойштадтом", яка відбудеться вже післязавтра.

При своїх трибунах підопічні Маркевича грають впевнено і потужно. У минулому сезоні "Металіст" в рідних стінах двічі з рахунком 4:1 нокаутував австрійські команди. "Рапід" поступається харків'янам в індивідуальній майстерності футболістів, чого не скажеш про тактичну підготовку. Шеттель - умілий стратег і непоганий мотиватор, його команда буде грати без тремтіння в колінах.

"Металіст" чекає непростий поєдинок, в якому обом командам є що доводити уболівальникам і самим собі. Харків'яни зроблять ставку на швидкий гол, який міг би допомогти досягти необхідного для української команди результату. "Рапід" буде грати від захисту, сподіваючись на контратаки і стандартні положення.

Мирон Маркевич заявив, що його команда буде грати на перемогу. Подивимося, чи вдасться "Металісту" взяти гру під свій контроль і диктувати "Рапіду" свої умови.