Ліга чемпіонів: "Шахтар" обіграв "Барселону", "Спартак" програв "Бенфіці" (фото)

Ліга чемпіонів: "Шахтар" обіграв "Барселону", "Спартак" програв "Бенфіці" (фото) Віктор Ваньяма засмутив гравців "Барси" вже в першому таймі. Фото: Getty
Головною сенсацією ігрового дня в 4-му турі групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА стала поразка "Барселони". Каталонці на виїзді поступилися "Селтіку" і тепер будуть змушені везти до Москви найсильніший склад.

Кенійський півзахисник "Селтіка" Віктор Ваньяма приголомшив гравців "Барселони" на 21-й хвилині. У першому ж голевому моменті футболіст перевершив Хорді Альбу і головою відправив м'яч у ворота.

Другий гол шотландців відбувся вже на 83-й хвилині. Голкіпер команди Фрэйзер Форстер виніс м'яч зі своєї штрафної, Хаві зняти м'яч не зміг, а Ентоні Уотт утік на побачення з голкіпером і без перешкод пробив Вальдеса.

У доданий арбітром час каталонці відіграли один м'яч після удару Мессі під поперечину, проте три очки пішли в скарбничку "Селтіка".
Тепер у шотландців 7 очок після 4-х ігор і друге місце. У "Спартака" 3 і гостра необхідність перемагати шотландців на їх полі, при цьому треба брати очки і вдома в матчі з "Барселоною". Тільки тепер іспанці навряд чи привезуть до Москви другий склад.

У матчах групи Н відзначимо перемогу "МЮ" над португальською "Брагою" 1:3, причому всі свої м'ячі команда забила після перерви, пов'язаної з відключенням на стадіоні у другому таймі електрики.

"Валенсія" - БАТЕ - 4:2
Голи: Жонас, 26, Сольдадо, 29 - пенальті, Фегулі, 51, 86 - Брессан, 53, Мозолевський, 83