Олімпіакос - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи

"Дніпро" на виїзді зіграв внічию з "Олімпіакосом" і пройшов в 1/8 фіналу Ліги Європи.

26 лютого, 22:00
Пірей, "Георгіос Караїскакіс"
Олімпіакос - Дніпро, 2:2
Гол: Митроглу, 14, Домингес, 90 (пен) - Федецький, 23, Калинич, 90+2
Олімпіакос:
Роберто, Елабделлауи, Сиовас, Сантана, Масуаку, Миливоевич, Касамі, Дурмаз, Чорі Домінгес, Афеллай, Мітроглу
Дніпро: Бойко, Федецький, Дуглас, Чеберячко, Эжидио, Канкава, Ротань, Федорчук, Матеус, Зозуля, Коноплянка

Кінець матчу

Олімпіакос - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи90+2 хв. Відповідає гол Дніпро! Коноплянка з центру поля вивів Калініча на побачення з голкіпером, який був успішно обіграний, після чого м'яч опинився у воротах!

Олімпіакос - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи90 хв. І Домінгес переграє Бойко.

Олімпіакос - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи89 хв. Федецький збив у своїй штрафній сопрника. Це пенальті!

87 хв. Після подачі кутового хтось із греків бив головою, але Бойко показав реакцію.

81 хв. Коноплянка відкотив під удар Гаморі, який пробив, але трохи не влучив по воротах.

Олімпіакос - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи77 хв. Гама виходить замість Матеуса.

75 хв. Фортуніс відмінно пробив здалеку, але м'яч пройшов трохи вище воріт.

71 хв. Калініч вискочив з гострого кута на воротаря, обіграв його, але з ударом хорвата Роберто впорався.

Олімпіакос - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи66 хв. Фортуніс і Доссеви змінили Дурмаса і Домінгеса.

Олімпіакос - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи62 хв. Замість Зозулі виходить Калініч.

Олімпіакос - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи61 хв. Домінгес стукнув по ногах Коноплянку.

Олімпіакос - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи56 хв. Матеус рукою зупинив Доменгеса.

Олімпіакос - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи55 хв. А Элабдулаи порушив правила проти Коноплянки.

Олімпіакос - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи54 хв. А тепер Аффелай зрубав Федецького.

Олімпіакос - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи51 хв. Миливоевич підкатом ззаду зірвав прорив Матеуса в центрі поля.

49 хв. Дурмас шикарно розібрався з Эжидио на фланзі і прострілив, але Бойко перекрив пас.

Слідкуємо за другим таймом

Перерва

Олімпіакос - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи45 хв. Коноплянка грубо зіграв на своєму фланзі.

41 хв. Ах! Чеберячко бив головою після подачі кутового, але влучив м'ячем у Роберто.

39 хв. Коноплянка увірвався у штрафний майданчик зліва і спробував прострілити, але м'яч зачепив захисника і пішов повз ворота.

34 хв. Відмінним пасом Федецький знайшов у штрафному Коноплянку, який пробив у ближній кут, але Роберто зіграв відмінно.

Олімпіакос - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи33 хв. Дурмас грубо зіграв проти суперника в центрі поля.

28 хв. Греки намагаються щось придумати біля воріт Дніпра. Але після забитого гола дніпряни заграли впевненіше.

Олімпіакос - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи23 хв. ГОЛ!!! Після подачі зі стандарту Федецький пробив, голкіпер відбив назад на голову Артему, який з другої спроби відправив м'яч у ворота!

19 хв. Вдалося зараз Дніпру відсунути гру.Але поки атаки української команди не виглядають небезпечно.

Олімпіакос - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи14 хв. Гол! Мироглу зумів вийти на Бойка і точно пробити низом!

11 хв. Після прострілу з флангу Мітроглу бив з близької відстані, але Бойко дивом зреагував і відбив удар.

5 хв. Зі старту матчу Олімпіакос почав тиснути на захист суперника. Але Дніпро стримує греків.

Стартує матч

У Києві клуби зустрілися вперше, більше того, "Дніпро" раніше жодного разу не грав з суперниками з Греції. Дружина Мирона Маркевича взяла гору з рахунком 2:0 завдяки голам Джаби Канкави та Руслана Ротаня.

"Олімпіакос" у чотирьох попередніх домашніх матчах з представниками України домігся двох нічиїх при двох поразках. Більш того, греки жодного разу не зберігали свої ворота на замку.

"Олімпіакос" виграв шість останніх домашніх поєдинків на європейській арені. В останніх семи гостьових єврокубкових матчах "Дніпро" здобув лише одну перемогу при двох нічиїх і чотирьох поразках. Дніпропетровці виграли у "Карабаху" (2:1) на груповому етапі поточного турніру.

Головний тренер "Дніпра" Мирон Маркевич:

"Ми розуміємо, що це буде інший "Олімпіакос", не такий, яким він був у Києві, і ми до цього готові. Головне, не тушуватися і грати в свою гру. Основне - перевести гру в середину поля і не притискатися. "Олімпіакос" грає агресивно, і якщо ми будемо діяти тільки в обороні, то шансів у нас буде мало".

Головний тренер "Олімпіакоса" Вітор Перейра:

"Головне забити швидкий гол. Якщо нам це вдасться, далі ми зможемо забити ще. Ми повинні показати свій високий рівень, і він повинен бути вище, ніж у футболістів Дніпра. Ми професіонали, та розуміємо, що ви завжди чекаєте від нас перемог. Зараз ми програли два матчі, але це футбол, таке іноді трапляється. Ми працюємо над тим, щоб добитися завтра позитивного результату за сумою двох матчів. Для цього кожен гравець повинен показати свій індивідуальний максимум. Мої хлопці будуть віддавати сили перемозі на протязі всього матчу до фінального свистка".