Динамо - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України

Донецький "Шахтар" зумів в Києві обіграти "Динамо". Обидва голи у першому таймі забив Дуис Адріано.

16 квітня, 20:00
Київ, "Олімпійський"
Динамо - Шахтар, 0:2
Гол:
Адріано, 10, 34
Динамо: Рибка, Данило, Виду, Драгович, Макаренко, Гармаш, Сидорчук, Вукоєвич, Ярмоленко, Ленс, Мбокані
Шахтар: П'ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Шевчук, Ілсіньо, Степаненко, Коста, Тейшейра, Тайсон, Адріано

Звучить фінальний свисток - Динамо фактично випало з чемпіонської гонки!

90+3 хв. Бернард завершував контратаку Шахтаря, але трохи не влучив по воротах.

Динамо - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України90 хв. Феррейра виходить замість Кости.

Динамо - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України88 хв. Бернард виходить замість Адріано.

85 хв. Беланда відкотив під удар Вукоєвича, але м'яч від хорвата полетів вище воріт.

83 хв. Непогано Ідейє ввійшов з м'ячем в штрафну Шахтаря, але якщо Кучера нігерійцю вдалося пройти, але з Срна Браун не впорався.

Динамо - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України79 хв. Ва-банк від Блохіна - Ідейє замість Гармаша.

Динамо - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України75 хв. Макаренко порушив правила на Кості.

73 хв. Дуже багато сумбуру в атакуючих діях Динамо. Дуже рідко у киян виходить щось награне або конструктивне.

69 хв. Гармаш заробив хороший штрафний на правому фланзі, але Ярмоленко замість навісу відправив м'яч на трибуни.

65 хв. Добре вийшло вивести на подачу Сілву, який навісив в центр на Мбокані, але у того удар головою на точним вийшов.

Динамо - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України61 хв. Беланда виконав брудний підкат проти Ілсіньо. А Кучер занадто завзято прибіг влаштовувати бійку.

Динамо - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України59 хв. Гусєв виходить замість Ленса.

57 хв. Непогано відбирають м'яч динамівці, але в атаці діють надто повільно, що дозволяє донецьким захисникам спокійно справлятися з атаками Динамо.

53 хв. Після подачі з лівого флангу Кучер вибив м'яч з голови Мбокані. М'яч підхопив Макаренка і сильно пробив - повз ворота.

52 хв. Намагаються діяти агресивно кияни. Стараються якомога швидше доставити м'яч в лінію атаки, але оборона Шахтаря стримує ці атаки.

Динамо - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України48 хв. Буквально на старті другої половини гри Тайсон отримав пошкодження. Замість нього вийшов Едуардо.

Слідкуємо за другим таймом

Перерва

Динамо - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України45+1 хв. Сілва відзначився гірчичником.

45 хв. Макаренко відмінним пасом вивів Мбокані на побачення з воротарем, але форвард занадто далеко від себе відпустив м'яч.

42 хв. Ну ось! Перший момент біля воріт П'ятова! Беланда і Мбокані вивели на ударну позицію Макаренко, але з його ударом впорався воротар.

Динамо - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України40 хв. Беланда змінив у грі Сидорчука.

38 хв. Не сама злагоджена гра Динамо повністю розклеїлася. Спокійно володіють м'ячем гірники.

Динамо - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України34 хв. Другий гол влітає у ворота Динамо! Вида дуже невдало вибивав м'яч, влучивши у спину Кости. М'яч підхопив Адріано і спокійно пробив низом під Рибкою.

32 хв. Ракицький непогано пробив здалеку, але Рибка зловив м'яч, який відскочив від газону.

Динамо - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України29 хв. Ілсіньо руками зупинив у центрі поля прорив Ленса.

26 хв. Поки дуже погано виглядає в грі Макаренко, граючи на своєму лівому фланзі оборони. І Срна, і Коста і Тейшейра спокійно проходять по цьому краю.

24 хв. Вдалося киянам перевести гру на чужу половину поля, але Шахтар дуже спокійно обороняється.

Динамо - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України20 хв. Ракицький грубо зупинив яскравий прохід Даніло Сілви через все поле.

18 хв. Дуже впевнено веде гру Шахтар. Гірники довго розігрують м'яч на своїй половині поля, не даючи киянам провести свої атаки.

Динамо - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України14 хв. Вукоєвич грубо зіграв в центрі поля, зупиняючи черговий випав гірників.

Динамо - Шахтар: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України10 хв. ГОЛ! Адріано вивели на ударну позицію в завершенні швидкої контратаки Шахтаря і бразилець впевнено пробив повз Рибки!

8 хв. Тайсон і Ілсіньо розіграли стінку на краю штрафного Динамо і Ілсіньо неточно пробив.

6 хв. Трохи активніше проводять початок матчу Динамо. Але до небезпеки справа не доходить.

2 хв. Тримається м'яч на половині поля гірників. При чому, володіють ним і кияни і Шахтар почергово.

Команди на поле. Давайте починати.

Добрий вечір, друзі. РБК-Україна починає онлайн-трансляцію матчу "Динамо" - "Шахтар".

"Гірники" зараз ділять перше місце з "Дніпром" у чемпіонаті України. При чому, у підопічних Рамоса є один матч у запасі. Так що, команді Луческу просто неприпустимо втрачати очки в іграх, що залишилися.

Після несподіваної поразки в Полтаві, коли "гірники" пропустили на останніх хвилинах від нападника "Ворскли" Яховича, "Шахтар" ускладнив собі ситуацію в боротьбі за чергове українське золото.

"Динамо" минулий поєдинок провело також не найвдалішим чином. Нічия у Львові з "Карпатами" явно не входила в плани Блохіна. Тепер, якщо "Динамо" хоче грати наступний сезон в Лізі Чемпіонів, а не в Лізі Європи, їм також потрібно здобувати максимальний результат в тих іграх, що залишилися.

Ігрових проблем вистачає в обох команд. "Шахтар" втратив колишню легкість в атаці і несподівано здобув проблеми з реалізацією. А у "Динамо" відомі проблеми в центрі оборони, де травмовано основні футболісти Хачеріді і Драгович.

Головний тренер "Шахтаря" Мірча Луческу:

"Може бути, раніше в складі були гравці більш досвідчені, ніж зараз. Футболісти, які їх замінили, важливі виконавці сьогодні в нашому складі - Дуглас Коста, Тейшейра, - не кажучи вже про новачків, повинні вчитися, як виграється чемпіонат, завойовуються титули. Однією техніки мало".