ua en ru

Має намір судитися: відому українську співачку довели до сліз у Львові

Має намір судитися: відому українську співачку довели до сліз у Львові Колаж РБК-Україна

У Місті Лева артистку чекав неприємний інцидент, який їй довелося вирішувати самостійно

Відома українська співачка Катя Бужинська буде судитися із організаторами львівського концерту в рамках її всеукраїнського туру.

Справа в тому, що організатори концерту не оплатили оренду Львівського державного цирку і обладнання, у зв'язку з чим глядачів не пускали в зал.

Щоб дозволити конфліктну ситуацію і не змушувати шанувальників її творчості чекати на вулиці, Бужинська вийшла до людей і особисто пояснила всю ситуацію. Також артистка звернулася до директора цирку, запропонувавши йому, що всі організаційні моменти вона візьме на себе. Через п'ять хвилин людей все ж почали пускати в приміщення.

Має намір судитися: відому українську співачку довели до сліз у Львові

Катя Бужинська виступила у Львові (фото: прес-служба артистки)

Від надлишку емоцій від ситуації, яку Катерина вирішила самостійно, артистка навіть заплакала за лаштунками. Але в підсумку все ж вийшла на сцену і відіграла повністю україномовний концерт.

Має намір судитися: відому українську співачку довели до сліз у Львові

Катя Бужинська у Львові (фото: прес-служба артистки)

"Аферисти-організатори не оплатили оренду приміщення Львівського державного цирку і звукового та світлового обладнання! У зв'язку з цим глядачів не пускали в зал... Моя команда і я були готові до виступу і останніми дізналися про існування цієї проблеми. Сказати, що це шок, - нічого не сказати! Тому я вирішила вийти до людей і прояснити ситуацію! Слава Богу, концерт все ж відбувся! Але мені доведеться подати в суд на горе-організаторів... Колеги-артисти, будьте уважні і обережні!" - поділилася емоціями від пережитого Бужинська на своїй Facebook-сторінці.

Опубліковано Катериною Бужинською Середа, 3 жовтня 2018 р.

Конфлікт перед концертом Каті Бужинської у Львові

Нагадаємо, відомий співак і телеведучий Володимир Дантес розповів, що його найбільше бісить в його дружині, вокалістці гурту "Время и Стекло" Наді Дорофеєвої.

Раніше ми писали про те, що Анастасія Приходько здивувала своїх фанатів ніжним образом у новому кліпі.

Відео: РБК-Україна