ua en ru

Зеленська вразила усіх на зірковій церемонії в Нью-Йорку: дивіться фото

Зеленська вразила усіх на зірковій церемонії в Нью-Йорку: дивіться фото Олена Зеленська відкрила власну фундацію (фото: president.gov.ua)
Автор: Юлія Гаюк

Перша леді України Олена Зеленська відкрила в Нью-Йорку фонд для збору коштів відбудови медичних закладів та закладів освіти.

Як пройшла церемонія відкриття та кого з зірок на неї запросили - дивіться в Styler.

Як минула церемонія в Нью-Йорку?

Усе дійство відбувалося Metropolitan Opera, провідному театрі в Штатах із середини 20 століття.

До слова, на сцені театру неодноразово виступали українські артисти.

Зеленська вразила усіх на зірковій церемонії в Нью-Йорку: дивіться фото

Так виглядає Metropolitan Opera всередині (фото: president.gov.ua)

На церемонії відкриття була присутня й сама Олена Зеленська.

Для світського заходу перша леді обрала стриманий чорний костюм із довгими рукавами від української дизайнерки Лілі Літковської, а вишуканості її образу додала золота брошка.

Зеленська вразила усіх на зірковій церемонії в Нью-Йорку: дивіться фотоЗеленська вразила усіх на зірковій церемонії в Нью-Йорку: дивіться фото

Олена Зеленська на відкритті власної фундації (фото: president.gov.ua)

Серед запрошених гостей на церемонії були Гілларі Клінтон, американський телеведучий та актор Джиммі Феллон, актор Метт Деймон, акторка Брук Шилдс та інші.

Зеленська вразила усіх на зірковій церемонії в Нью-Йорку: дивіться фотоЗеленська вразила усіх на зірковій церемонії в Нью-Йорку: дивіться фотоЗеленська вразила усіх на зірковій церемонії в Нью-Йорку: дивіться фото

На благодійний вечір було запрошено багато зіркових гостей (фото: president.gov.ua)

На благодійному вечорі не обійшлося без виступів українських зірок, а саме: гурту Один в каное, співачок Тіни Кароль та Юлії Саніної. Ведучим заходу став Андрій Бєдняков.

Що таке Фундація Олени Зеленської?

Це благодійна організація, яка залучає іноземний капітал для надання медичної допомоги постраждалим у війні та гуманітарної допомоги дитячим будинкам сімейного типу, а також відбудови медичних закладів та закладів освіти.

"Війна триває, але життя також. Воно прокладає собі дорогу, щоб відновитися навіть в умовах війни. Завдання Фундації - допомогти життю перемогти. А для цього потрібні лікарні, школи, освіта", - сказала Зеленська на сцені знаменитого театру.

До слова, більше інформації про фонд можна знайти на його сайті.