Теракт в Туреччині: відео

НовиниНадзвичайні події    22.08.2016 - 11:06
Фото: теракт у Туреччині
Фото: теракт у Туреччині

Президент Туреччини заявив, що скоїла теракт смертникові було 12-14 років

Теракт у Туреччині в місті Газіантеп стався під час весілля у неділю, 21 серпня. В результаті вибуху загинули не менше 50 осіб, близько 90 осіб отримали поранення. З'явилося відео з місця події, дивіться його на РБК-Україна.

Влада Туреччини вже назвали подію терактом і ймовірно, що вибух на весільній церемонії в Газіантепі влаштував терорист-смертник.

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган засудив теракт в заяві

"Ті, хто не може перемогти Туреччину і намагаються спровокувати людей шляхом образи етнічних і релігійних почуттів, не досягне мети", - сказав він.

Ердоган підкреслив, що не бачить різниці між угрупуванням "Робоча партія Курдистану" (РПК), яка замучила 70 співробітників служби безпеки в минулому місяці і можливою причетністю до газиантепскому теракту ИГИЛ.

Теракт організований бойовиками "Ісламської держави", -депутат

У свою чергу, відразу після вибуху один з депутатів турецького парламенту заявив, що теракт був організований бойовиками "Ісламської держави", а віце-прем'єр Мехмет Шишмек повідомив, що виконавцем вибуху був терорист-смертник.

На місці теракту в Газіантепі пройшла стихійна акція протесту

В Туреччині на місці теракту в Газіантепі відбулася стихійна акція протесту жителів міста проти дій терористів.

Теракт в Туреччині влаштував підліток, - президент

Повідомляється, що теракт на весіллі в Газіантеп (Туреччина) влаштував підліток, якому було 12-14 років. Про це заявив президент Туреччини Реджеп Ердоган.

"Вибух у Газіантепі на весіллі влаштував смертник у віці 12-14 років. В результаті теракту на даний момент 94 поранених, з них 17% тяжелораненные. Загинула 51 людина", - заявив Ердоган.

В Америці засудили теракт в турецькому місті

Рада національної безпеки Білого дому засудив стався теракт в Туреччині, під час якого смертник підірвав себе на весіллі.

"Виконавці цього варварського акту цинічно і підло вибрали весілля, убивши десятки і залишивши десятки поранених", - заявив Прайс.

 

On Top