ru ua

Лікар зробив укол від алергії: під Херсоном мати двох дітей гниє заживо (оновлено)

Лікар зробив укол від алергії: під Херсоном мати двох дітей гниє заживо (оновлено) Жінка після уколу від алергії захворіла на рідкісну хворобу (Фото: колаж РБК-Україна)

Жінка після уколу від алергії захворіла на рідкісну хворобу

До українців звернулися по допомогу - під Херсоном у жінки після уколи від алергії стався некроз підшкірних тканин. Лікарі поставили діагноз рецидивний панікуліт Веберат-Крісчена, що є вкрай рідкісним захворюванням. 32-річна Ольга Вікторівна Хребтова з села Горностаївка зараз у дуже складному становищі - за час лікування було витрачено понад 110 тисяч гривень, і мати двох дітей вирішила взяти участь у проекті "Я соромлюсь свого тіла", що на каналі СТБ, однак її анкету проігнорували. Про це передає "Херсон Daily" з посиланням на журналістку з Дніпра Ольгу Мережко.

Дівчина вирішила допомогти Хребтовій, яка все одно має намір відправитися на кастинг 14-15 вересня.

"Припускаю, що редактор не міг схвалити профайл учасниці, щоб не давати помилкові надії, бо хвороба дійсно рідкісна і "довгограюча". Але я вірю, що відомості про цю страшну низку безглуздих лікарських маніпуляцій просто загубилися у нескінченному потоці листів із проханнями про допомогу", - написала Мережко.

Зазначимо, що ситуацію прокоментувала Styler медичний продюсер проекту "Я Соромля свого тела" Ірина Чуєва. Вона розповіла, що Хребтова дійсно надсилала свою анкету в серпні, але на їх розгляд йде 2 місяці.

"Ми не могли відмовляти їй у допомозі, адже наші лікарі навіть не оглядали пацієнтку. Ольга приїде на огляд на кастинг в Дніпрі, наші лікарі проведуть обстеження, встановлять діагноз і тільки тоді буде зрозуміло, які у пацієнтки шанси на одужання. Її випадок вкрай важкий, але якщо після обстеження ми зрозуміємо, що хвороба виліковна, ми приймемо виклик і будемо шукати фахівців, які зможуть вилікувати Ольгу. Адже мета проекту "Я Соромля свого тела", в першу чергу, допомогти герою одужати, а не просто показати історію хвороби", - розповіла вона.

Більше року жінка, яка практично гниє заживо, намагається побороти хворобу - вона їздить по лікарнях у різні міста, включаючи Київ.

Лікар зробив укол від алергії: під Херсоном мати двох дітей гниє заживо (оновлено)

Потрібна допомога - у 32-річної Ольги Хребтової тяжка хвороба (Фото: khersondaily.com)

Мережко розповіла, що все почалося в серпні 2018 року, коли в амбулаторії села Новодмитрівка жінці зробили укол у сідницю від алергії. На місці введення голки після переохолодження організму виникло запалення. Хірург районної поліклініки вирішив, що це звичайний абсцес, та призначив мазь Вишневського.

Такий метод не допоміг, запалення розкрили і відправили пацієнтку додому. У січні 2019-го повторно оперували, і знову стан погіршився, їй прописали "Ібупрофен". Почалася інтоксикація, блювота, лихоманка, збільшилися лімфовузли. Потім були призначені процедури УВЧ (прогрівання). У місці рани утворилося затвердіння дуже великих розмірів, що в подальшому знову піддавали хірургічного втручання. До і після цього проводили безліч обстежень.

Влітку в Національному інституті кардіології ім. М. Д. Стажеска в столиці підтвердили страшний діагноз. В опіковому центрі в Києві рекомендували робити аутодермопластику, але її так і не провели через те, що рана гниє, і основне захворювання знаходиться в активній фазі.

Лікар зробив укол від алергії: під Херсоном мати двох дітей гниє заживо (оновлено)

Фото: скрін khersondaily.com

На тілі (в області спини і грудей) з'явилися інші осередки запалення. Їх теж видаляли хірургічним шляхом.

Від травня Хребтова живе на кортикостероїдів; температура тіла не опускається нижче 38 градусів, почалися сильні судоми кінцівок. За рік їй фактично відрізали сідницю. Рана відкрита, з нагноєннями.

Лікар зробив укол від алергії: під Херсоном мати двох дітей гниє заживо (оновлено)

Слід від уколу від алергії, фото наслідків дивіться ТУТ (khersondaily.com)

Зараз пацієнтці просто роблять перев'язки, бо матеріальні можливості сім'ї вичерпані.

"Допомагали їй в основному друзі та односельці. Зараз же це крик про допомогу!" - написала Мережко.

Також вся всіх бажаючих допомогти жінці опубліковано номер картки:

Хребтова Ольга Вікторівна. Карта "ПриватБанк": 5168 7573 5300 8198. Телефони (068) 267 03 86; (095) 552 52 86.

Як повідомлялося раніше, в минулому році на проект Я соромлюсь свого тіла 5 прийшла пацієнтка Розела Хомутских, чия історія шокувала всіх. Дістатися до клініки проекту жінці коштувало неймовірних зусиль, адже величезний живіт, що звисає нижче колін, практично позбавив її можливості пересуватися самостійно.

Також ми писали про те, що нещодавно у Дніпрі діти облили хлопчика бензином і підпалили – батьки просять про допомогу.