Коли в Україні пройде випускний 2018

Четвер 24 травня 2018 18:11
Коли в Україні пройде випускний 2018
Фото: pixabay.com/weisanjiang

Випускний вечір 2018 українські школярі відзначать в червні

Випускний 2018: дата в Україні

Вже 25 травня у всіх школах України пролунає останній дзвоник, деякі учні попрощаються з партами тільки на літній період, а одинадцятикласники прийдуть на лінійку востаннє.

Випускний - найважливіше та найбільш зворушливе свято в шкільному житті. Традиційно він проводиться після останнього дзвоника, проте офіційної дати випускного в Україні немає. Кожен навчальний заклад має право самостійно вибирати час його проведення. Це може бути будь-який день в період з 25 травня по 24 червня.

Випускний 2018 у Україні пройде після закінчення ЗНО Фото: Випускний 2018 у Україні пройде після закінчення ЗНО (pixabay.com/JESHOOTScom)

У більшості шкіл вибір дати урочистого прощального вечора залежить від закінчення зовнішнього незалежного оцінювання та оприлюднення його результатів, щоб учні не відволікалися від підготовки до тестування. Цього року останнє ЗНО з хімії відбудеться 13 червня, а результати всіх тестів стануть відомі до 20 числа. Тому випускний 2018 у загальноосвітніх закладах України орієнтовно відбудеться 23 червня.

Варто відзначити, що в цьому році кількість випускників шкіл буде рекордно низькою. Сьогоднішні одинадцятикласники народилися в 2001-2002 рр., коли в Україні спостерігався спад народжуваності. Тому випускниками 2018 року стануть близько 200 тисяч дітей.

Традиції Трійці (video.rbc.ua)

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся