Стало відомо, коли коронавірус найбільш небезпечний

Стало відомо, коли коронавірус найбільш небезпечний
Коронавірус 2020 (колаж: РБК-Україна)

Коронавірус дуже підступна хвороба, що дозволяє їй блискавично поширюватися по світу

Коронавірус у світі забрав життя понад 21 тисячі осіб, близько 500 тисяч захворіли. Вчені з усього світу намагаються розгадати загадку підступного вірусу COVID-19, щоб винайти вакцину. Нещодавно вдалося з'ясувати, коли коронавірусна інфекція найбільш небезпечна для зараження оточуючих.

Згідно з дослідженнями мікробіологів зразків слини у декількох десятків пацієнтів у віці від 35 до 75 років, носії COVID-19 представляють найбільшу небезпеку для оточуючих у перший тиждень зараження. У цей період люди часто ще не звертаються за медичною допомогою.

Ця особливість вірусу пояснює, чому він так швидко поширюється, пише South China Morning Post.

Так, у зразках слини хворих коронавірусом, рівень вірусного навантаження найбільш високий в перші сім днів після прояву перших симптомів. Після чого цей рівень поступово знижується.

"Високе вірусне навантаження в перший тиждень хвороби говорить про те, що вірус може легко передаватися від однієї людини іншій ще до того, як пацієнт буде госпіталізований", - йдеться в статті.

Раніше ми писали, як пройде в Україні Великдень під час карантину, і кому дозволять прийти в церкву.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся