Російського поета Іллю Рєзніка розкритикували за образу українських підлітків

Російського поета Іллю Рєзніка розкритикували за образу українських підлітків
Фото: Ілля Рєзнік

Радянський поет назвав дітей "озвірілими підлітками", що ховаються "за масками неофашистів"

Поет і народний артист РФ Ілля Рєзнік розлютив користувачів висловлюваннями про українських підлітків. Він заявив, що "озвірілі діти" ховаються "під чорними масками неофашистів". Слова радянського поета опублікували "Известия".

"В Україні стався нацистський путч, військовий переворот і повалення законної влади. Найстрашніше те, що під чорними масками неофашистів ховалися безвусі обличчя озвірілих підлітків – "гарматне м'ясо" для тих, хто рвався до влади", – заявив народний артист Росії.

Рєзнік також зазначив, що в Україні виросло "втрачене покоління", яке ненавидить все російське.

"Після розвалу великої держави СРСР, в Україні зросло бездуховне, втрачене покоління, вирощене без любові до ближнього, в ненависті до всього російського, з ідеологією власної переваги", – резюмував він.

Слова народного артиста Росії стали приводом для глузувань користувачів LiveJournal, які зазначили, що Рєзнік впав у старечий маразм.

"Дурень дурнем – життя прожив, а розуму не нажив", – відзначив all_decoded.

"Нічого не зрозумів. В одному абзаці про гарматне м'ясо з негативом, а в наступному про нього з гордістю. Це як?" – задався питанням bertram.

"Феєричний довб...б", – написав hnovckiy.

"**нувся старий, або **нутий старий", – заявив Dim Kokunoff.

"Деменція зафіксована", – зазначив maksiav.

"А тепер час опери "Чорні катишки білої кобили", - написав користувач під ніком a869284.

"Зозуля хвалить півня за те, що хвалить він зозулю", - зазначила nafnusha.

"Простіше залишити список тих, хто залишився незамазаним в цьому фашистському божевіллі. Навіть Захаров Путіна цінує, а здавалося б, все знав про дракона", - підкреслив maksiav.

Російського поета Іллю Рєзніка розкритикували за образу українських підлітківРосійського поета Іллю Рєзніка розкритикували за образу українських підлітків

До речі, адептів "русского мира" в Україні висміяли в "фарисейській" пісні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся