ru ua

У Миколаєві чоловік з дитиною відкрив стрілянину по підлітках

У Миколаєві чоловік з дитиною відкрив стрілянину по підлітках Чоловік з пістолетом (фото: РБК-Україна)

У Миколаєві, 6 грудня, чоловік посварився з підлітками, які каталися на скейтах. Після конфлікту з одним з них він дістав травматичний пістолет і відкрив стрілянину.

За словами очевидців, скейтери попросили чоловіка пересісти в інше місце, оскільки він сидів на скейт-майданчику і заважав їм. Коли один з хлопців ледь не зачепив чоловіка, виконуючи маневр, той одразу вдарив його ногою. Про це повідомляє "Преступности.НЕТ"..

Підліток це так просто не залишив і підбігши до чоловіка вдарив його ногою в відповідь. Після цього чоловік підійшов до дитячого візка, біля якого була дитина, дістав пістолет і почав стріляти по хлопцях.

Одна куля потрапила підлітку в лівий бік. Очевидці події розповіли, що потерпілого забрала швидка допомога.

У Миколаєві чоловік вистрілив у підлітка з травмата (відео: YouTube)

У поліції повідомили, що пістолет був травматичним, а рани у підлітка не проникаючі. Крім того, молодий хлопець від претензій до чоловіка відмовився.

Нагадаємо, у Києві шість хлопців жорстко побили 35-річного чоловіка. Перехожий зробив молодим людям зауваження за музику з матюками, яку вони слухали. Молодикам це сильно не сподобалося, вони напали на нього і побили до крові.

Раніше неадеквати влаштували бійку і гонитву за маршруткою по Києву. Все почалося з того, що молоді люди спробували увійти в громадський транспорт без масок. Водій і інші пасажири маршрутки зробили їм зауваження, однак ті відреагували дуже агресивно.