ua ru

Комаровський зруйнував радянський міф про прикорм дитини: ніякого відношення до медичної науки

Комаровський зруйнував радянський міф про прикорм дитини: ніякого відношення до медичної науки Фото: Євген Комаровський (Віталій Носач, РБК-Україна)

Доктор Комаровський продовжує відповідати на запитання українців, і зараз він розповів, з якого віку батьки повинні давати дитині прикорм.

Про це він повідав на своєму YouTube-каналі.

Відомий педіатр зазначив, що в переважній більшості випадків оптимальний початок прикорму - це вік 6 місяців. При цьому іноді допускається початок прикорму з 4 місяців.

Євген Комаровський також звернув увагу на те, що раніше була думка про те, що якщо в 6 місяців все в порядку і дитина отримує молочну суміш або материнське молоко, і у неї немає ніяких проблем, то багато лікарів допускали, що можна до 7-8 місяців не починати прикорм.

Зараз медична наука стверджує, що пізній початок прикорму провокує розвиток алергічних реакцій, пов'язаних з продуктами харчування.

"Саме вік 6 місяців є оптимальним для початку прикорму, і з точки зору того, як дитина це перенесе, як вона зможе це переварити. Саме початок в 6 місяців зменшує потенційний ризик алергії, пов'язаної з продуктами харчування", - підкреслив Комаровський.

Комаровський розповів, з якого віку давати дитині прикорм