ru ua

Не хотіла виходити: у Харкові чоловік побив жінку в трамваї (відео)

Не хотіла виходити: у Харкові чоловік побив жінку в трамваї (відео) Колаж РБК-Україна: у Харківському трамваї чоловік побив жінку

У Харкові чоловік побив жінку в трамваї. Конфлікт почався через те, що жінка їхала за посвідченням, і коли кондуктор попросив пред'явити посвідчення, вона відмовила. Її попросили покинути салон, але вона відмовилася виходити, і тоді втрутився чоловік.

Про це повідомляє Telegram-канал "ТРУХА Харків".

"Чоловік ніби як військовий, пред'являв ксиву, свої дії аргументував тим, що він не для того воював, щоб таке бидло так себе вело", - йдеться в повідомленні.

На відео видно, як він схопив жінку і каже їй, щоб вона виходила. При цьому вона сильно почала кричати, щоб він відійшов від неї.

Агресивно налаштованого чоловіка ніби як хотів заспокоїти інший пасажир, але його дії були не переконливі. Інші ж просто дивилися. Один хлопець вирішив пересісти подалі.

Відео складається з двох частин, і на другій видно, що чоловік з жінкою вже вийшли з трамвая і стоять на вулиці. При цьому чоловік завдав потерпілій удар рукою по обличчю.

Користувачі мережі прокоментували інцидент.

  • Вимагати пред'явлення посвідчення може тільки кондуктор, контролер або водій. А тут перевищення повноважень пасажира;
  • Чи варто піднімати руку на жінку?
  • Не правий ніхто. З тієї причини, що військовий не мав право застосовувати силу, а жінка повинна була показати посвідчення. І все. Конфлікту б не сталося.