ru ua

Голубовська висловилася про вакцинацію на вокзалах: "може роздути епідемію ще більше"

Голубовська висловилася про вакцинацію на вокзалах: "може роздути епідемію ще більше" Фото: Ольга Голубовська, заслужений лікар України (Віталій Носач, РБК-Україна)

Організована на вокзалах вакцинація від COVID-19 може сприяти поширенню хвороби та погіршити епідеміологічну ситуацію, заявила інфекціоніст, завкафедри інфекційних хвороб Національного медуніверситету імені Богомольця Ольга Голубовська.

Про це заслужений лікар України розповіла в ефірі ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера".

Так, щеплені громадяни в "червоних" зонах карантину заражатимуться самі й будуть заражати інших, попередила медик.

"Зараз треба ще вміти вакцинувати, щоб не роздути цю епідемію ще більшою мірою... Так, як вона проводиться зараз на вокзалах, то вона 100% може погіршити", - зазначила Голубовська.

Лікар висловила сподівання, що таку практику щеплювати від коронавірусу людей на вокзалах в Україні припинять.

Голубовська вважає, що коли йде зростання випадків зараження, особливо в "червоних" зонах, стратегія вакцинації повинна бути інша.

"Можна вакцинувати де завгодно. Але до вакцинованих потрібен особливий підхід - їх потім треба ізолювати. Ідеально - як зробили в Китаї, але це неможливо імплементувати у нас. Але вакцинувати на вокзалі... вони штурмують, ви поцікавтеся, що там діється на вокзалі, які скандали з провідниками... І потім вони, будучи вже вакцинованими, перебуваючи в "червоній" зоні, вони будуть інфікуватися", - каже лікар.

Відео: Ольга Голубовська попередила про негативні наслідки від організованої вакцинації від COVID-19 на вокзалах

Нагадаємо, у попередньому випуску Юлія Тимошенко повідала, хто "сосе" український газ.


А Савік Шустер розповів, скільки в Україні людей з високим доходом, середнім, нижче середнього і тих, хто живе за межею бідності.


Крім того, українці висловилися про те, чи вірять, що команда Зеленського впорається з енергетичною кризою.

Також старший науковий співробітник Центру політики безпеки Андрій Ілларіонов розкритикував дипломатичну політику Зеленського.


Ще дивіться батл колишнього та нинішнього голів "Нафтогазу" і вирішуйте: хто з них - Коболєв чи Вітренко - врятував енергетичну безпеку України.