Дорога кожна хвилина: Комаровський розповів про висип у дітей

Дорога кожна хвилина: Комаровський розповів про висип у дітей
Фото: Доктор Євген Комаровський (РБК-Україна)

Доктор Комаровський рекомендує звернути увагу на симптоми у разі висипки

Євген Комаровський дав поради батькам на випадок прояву висипки у дитини. В деяких випадках вона не є небезпечною, проте існує декілька надзвичайно серйозних хвороб, що супроводжуються висипом, і саме при лікуванні цих хвороб дорога кожна хвилина, наголосив відомий педіатр у своєму Instagram.

Доктор Комаровський, який раніше розповів, як не варто лікувати дитину, настійно рекомендує показати будь-яку висипку у малюка лікарю.

За його словами, висипка в дитячому віці часто не небезпечна і являє собою прояв або алергії, або вірусної інфекції. Ще можливий варіант - реакція на укуси комах.

При виявленні у дитини висипки, насамперед потрібно звернути увагу на інші симптоми: чи дихає носик, яка температура тіла, пригадайте, коли був стілець.⠀

"Якщо ви не спостерігаєте у малюка ознак інфекційної хвороби - температура тіла нормальна, посміхається, апетит збережений, то версія про алергію здається цілком обґрунтованою", - розповів лікар вищої категорії.

Дорога кожна хвилина: Комаровський розповів про висип у дітей

Євген Комаровський (фото: facebook.com/komarovskiynet)

Комаровський додав, що збираючись до лікаря, або ж у його очікуванні, думайте, згадуйте, аналізуйте: що їли, що одягали, чим прали, у чому купали, де гуляли тощо.

Важливо знати, що якщо висипка не зникає при натисканні на неї, якщо висипка має форму крововиливів, якщо прояв подібної висипки супроводжується блювотою і підвищенням температури тіла, то якомога швидше треба доставити хвору дитину в найближчу лікарню, наголосив Комаровський.

Дорога кожна хвилина: Комаровський розповів про висип у дітей

Фото: Доктор Євген Комаровський (РБК-Україна)

Як повідомлялося раніше, нещодавно доктор Комаровський розвіяв міфи про лікування ГРВІ.

Також ми писали про те, що Євген Комаровський розповів про найбільш важливі правила безпечного харчування, які потрібні для того, щоб уникнути ризику харчових отруєнь у дорослих і дітей.

Додамо, що доктор Комаровський також раніше розкрив п'ять важливих секретів, як швидко навчити дитину читати.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся