ru ua

У Британії від коронавірусу вакцинували Вільяма Шекспіра

У Британії від коронавірусу вакцинували Вільяма Шекспіра У Британії вакцинували тезку відомого англійського поета (фото: freepic. com)

Великобританія - перша країна, що почала вакцинацію населення від коронавірусу. 90-річна Маргарет Кінан перша отримала щеплення від COVID-19, а слідом за нею це зробив тезка відомого англійського поета - Вільям Шекспір.

Як повідомляє LADbible, чоловікові 81 рік і він родом з того ж графства, що і його великий тезка. Літнього британця вакцинували від COVID-19 у тієї ж університетській лікарні Ковентрі, що і Маргарет Кінан.

В клініці чоловік представився, як Вільям Шекспір. Але ніхто не знає, чи це його справжнє ім'я, документів у нього ніхто не питав. Відзначається, що він живе в графстві Йоркшир, там же де народився письменник.

У Британії від коронавірусу вакцинували Вільяма ШекспіраУ Британії вакцинували від коронавірусу Вільяма Шекспіра (фото: ladbible.com)

Зазначимо, що 81-річний чоловік і 90-річна Маргарет були щеплені вакциною від коронавірусу, розробленою фармацевтичними компаніями Pfizer і BioNTech. Таким чином, двоє літніх людей поклали початок масовій вакцинації, яка планується в Британії.

Нагадаємо, Великобританія першою в світі схвалила вакцину від коронавірусу компаній Pfizer і BioNTech. Першими щеплення отримають люди з груп ризику. Зокрема, такими вважають працівників та мешканців будинків престарілих, медиків та людей старше 80 років.

Як ми писали раніше, першу людину в світі вакцинували від коронавірусу.