Залізничники вимагають розслідувати незаконне звільнення Бланком керівництва Південно-західної залізниці

НовиниІнфраструктура    21.03.2015 - 12:40

Співробітники ПЗЗ з різних регіонів України вимагають від Президента України, спікера Верховної Ради, а також керівників виконавчої і законодавчої влади: МВС, СБУ та Генеральної прокуратури України розслідувати злочин, вчинений керівництвом "Укрзалізниці". Відповідна заява була передана під час мітингу в Києві.

За повідомленнями прес-служби Південно-західної залізниці, мова йде про злочинні накази про звільнення з 19.03.2015 р. начальницького складу Південно-Західної залізниці, видані в. о. гендиректора "Укрзалізниці" Максимом Бланком.

"Ці накази є злочинними, такими, які прямо суперечать законам України і створюють реальну загрозу національній безпеці. Згідно ст. 4 Закону України "Про залізничний транспорт", призначення і звільнення керівників залізниці здійснюються рішеннями Кабінету міністрів України за поданням центрального органу виконавчої влади в галузі транспорту. Одномоментне незаконне звільнення керівного складу призводить до зупинки діяльності Південно-західної залізниці", - зазначають залізничники.

Також протестувальники повідомили про поширення недостовірної інформації щодо заяви заступника міністра інфраструктури України - керівника апарату Володимира Омеляна про призначення Віталія Таргонського виконуючим обов'язки першого заступника начальника Південно-Західної залізниці.

"Віталій Таргонський не писав заяву на призначення або покладання на нього обов'язків в. о. першого заступника начальника Південно-Західної залізниці. Ні з одним наказом з цього приводу, станом на 20 березня 2015 році він не знайомий", - повідомляє прес-служба ПЗЗ.

Заяву з вимогами працівників Південно-Західної залізниці прийняв заступник глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків, який запевнив, що Кабінет Міністрів і Мінінфраструктури будуть підготовлені телеграми на предмет перевірки законності підписання Максимом Бланком наказів про звільнення всього керівного складу Південно-Західної залізниці.

Обіцяючи працювати в штатному режимі, залізничники нагадали, що незаконні накази керівництва "Укрзалізниці" трудовим колективом Південно-західної залізниці не приймаються до виконання. Дане право колективу залізниці гарантоване статтею 60 Конституції України.
Нагадаємо, в. о. гендиректора "Укрзалізниці" Максим Бланк згідно з матеріалами журналістських розслідувань, неодноразово був звинувачений у корупційних діях.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top