Ж.Усенко-Чорна: Вступ в дію змін до закону про вибори Президента призведе "до загрози абсолютного хаосу" під час виборів.

Вступ в дію змін до закону про вибори Президента призведе «до загрози абсолютного хаосу» під час президентських виборів. Про це заявила РБК-Україна заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна, коментуючи підписання Президентом змін до даного закону. «Як на мене, це призведе до загрози абсолютного хаосу. Складеться ситуація, коли буде утворено по дві окружні та по дві дільничі виборчі комісії...відповідною може бути і кількість рішень цих комісій», - сказала вона.

Вона додала, що зміни до закону значно ускладнюють роботу ЦВК, зокрема, в частині опрацювання протоколів від ОВК. Не буде чітких критеріїв, який із протоколів є легітимним у випадку, якщо від однієї ОВК надійде два протоколи. Вона заявила, що скасування кворуму під час засідань ОВК та ДВК призведе «до вимивання основи колегіальності комісій».

Вона зазначила, що ЦВК буде виконувати цей закон.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся