Ж.Усенко-Чорна: ЦВК скасує свої постанови щодо реєстрації окремого списку від "Пори", якщо адмінсуд винесе відповідне рішення.

Центральна виборча комісія (ЦВК) буде змушена скасувати свої постанови щодо реєстрації виборчого списку партії "Пора" окремо від блоку "Наша Україна – Народна самооборона", прийняті на вчорашньому засіданні ЦВК, якщо окружний адміністративний суд м. Києва задовольнить відповідний позов "НУ – НС". Про це в кулуарах ЦВК заявила заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна. "В разі, якщо судом буде прийнято рішення про задоволення позовних вимог "НУ - НС", це породить всі підстави, з яких випливає неправовий характер постанов ЦВК (стосовно реєстрації кандидатів у нардепи від "Пори" окремим списком), тому вони мали б бути скасовані", - сказала Ж.Усенко-Чорна. Водночас вона наголосила на тому, що це тільки припущення. Заступник голови ЦВК висловила сподівання, що проблеми навколо реєстрації виборчого списку від "Пори" буде вирішено в судовому порядку до 4 вересня ц.р., до терміну, коли ЦВК має затвердити форму виборчого бюлетеня.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся