Суд повернув Міноборони будівлю військового містечка в центрі Києву

Фото: генеральна прокуратура України (УНІАН)
Фото: генеральна прокуратура України (УНІАН)

Площа території становить понад 1,2 тис. кв. м

Вищий господарський суд України повернув Міністерству оборони будівлю по вул. Мельникова в Києві. Про це повідомляє центральне управління по зв'язках з громадськістю та ЗМІ Центральної прокуратури України.

У державну власність повернено незаконно вилучене в 2007 році військове містечко № 116, яке розташоване по вул. Мельниковій у м. Києві. Площа об'єкту становить близько 1200 тис.кв. м, а балансова вартість - понад 4 млн гривень.

Зазначимо, раніше повідомлялося, що мова йде про знання, розташованому за адресою вул. Мельникова, 81.

altalt
 

Фото: будівля по вул. Мельникова, 81, повернена Міноборони (google.com.ua/maps)

Зазначений об’єкт перейшов до приватної власності внаслідок чисельних злочинних оборудок та незаконного судового рішення. У подальшому будівля неодноразово перепродувалася і була заставлена в якості іпотечного майна банку.

Наразі Вищий господарський суд України погодився з правовою позицією військових прокурорів та підтвердив право державної власності на зазначену нерухомість.

Нагадаємо, раніше справа про розслідування корупційних схем часів Януковича була передана до департаменту Горбатюка в ГПУ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся