Заявами про відповідальність В.Ющенка за погіршення відносин з РФ Ю.Тимошенко намагається виправдати прорахунки у роботі уряду, - Секретаріат президента.

Заявами про персональну відповідальність Президента Віктора Ющенка за погіршення відносин України та РФ прем'єр-міністр Юлія Тимошенко намагається виправдати прорахунки у роботі уряду. Про це заявив заступник глави Секретаріату президента Андрій Гончарук. "Власне, залишається незрозумілим, про які "радикальні рішення" російської сторони по відношенню до України говорила Ю.Тимошенко - при тому, що міністр економіки Богдан Данилишин чітко заявив про відсутність "торговельної війни" між нашими країнами, а віце-прем'єр Григорій Немиря - про те, що жодних офіційних повідомлень про застосування обмежень відносно України ми не отримували", - сказав А.Гончарук. Безперечно, зазначив він, заява прем'єр-міністра має свою мету. Адже сьогодні - коли уряду не вдалося приборкати в країні інфляцію та зупинити ріст цін, та ще й на порозі опалювального сезону - при відсутності домовленостей про ціну на газ - Ю.Тимошенко, вочевидь намагається відволікти увагу громадян від прорахунків у власній роботі, пояснивши їх начебто поганими відносинами з Росією та покладаючи відповідальність за це на Президента України. Заступник глави Секретаріату нагадав, що глава держави завжди підкреслював важливість стратегічного характеру відносин України з Російською Федерацією. "У останній телефонній розмові зі своїм російським колегою Президент підтвердив налаштованість української сторони виключно на продовження конструктивного діалогу з Росією", - зазначив А.Гончарук. Він окремо підкреслив, що саме В.Ющенко в ході зустрічей з керівництвом РФ виступає за створення між нашими країнами зони вільної торгівлі без вилучень і обмежень - це власне було зафіксовано при підписанні Президентами України і Росії Плану дій до 2009 р. "Прем'єр-міністрові України сьогодні можна порадити зосередити зусилля не на нагнітанні ситуації довкола українсько-російських відносин, а на ретельній підготовці до переговорів з російською стороною з усіх актуальних стратегічних питань наших взаємин", - наголосив А.Гончарук, додавши, що йдеться, безперечно, і про виконання тих пунктів зазначеного Плану дій, що відносяться до компетенції уряду.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся