Засідання Кабміну перетворилися на імітацію діяльності, - нардеп

НовиниПолітика    08.08.2016 - 18:59

Засідання уряду перетворилися на імітацію діяльності, а не вирішення економічних проблем. Про це заявив народний депутат від "Опозиційного блоку" Микола Скорик, коментуючи сьогоднішнє засідання уряду.

"На своїх засіданнях уряд займається імітацією бурхливої діяльності. Ситуація в економіці вкрай складна – але в порядку денному жодного питання, присвяченого підтримці реального сектору економіки, створенню робочих місць, подоланню катастрофічно великого безробіття, що перевищує 10% працездатного населення! Уряд верто не помічає – куди котиться економіка", - сказав Микола Скорик.


За його даними, промислове виробництво у червні впало порівняно з травнем на 2%, ціни виробника за 6 місяців зросли майже на 14%, а це – відкладена інфляція.

"Крім того, Мінфіном зірваний переговорний процес з МВФ, заради коштів якого громадян обклали гіпер-тарифами, у аграріїв і промисловців обрізали держпідтримку, підвищили фіскальне навантаження на населення та малий бізнес", - зазначив народний депутат.

Політик вважає, що, незважаючи на те, що вже минуло вісім місяців поточного року, тільки зараз в уряду дійшли руки до затвердження Плану заходів на 2016-2017 рр. щодо реалізації Стратегії подолання бідності, сказав він.

"Не соромно дивитися в очі людям, чиї доходи і в гривневому, і в доларовому вимірі знищені 88%-ою інфляцією і трикратною девальвацією гривні? Що заважало приступати до реалізації заходів з подолання тотальної бідності з першого дня роботи уряду, а не піаритися три місяці на 6% індексації – жалюгідній подачці при такій інфляції!" - сказав Микола Скорик.

За словами народного депутата, сьогодні люди потребують збільшення зарплат і пенсій, зменшення "драконівських" комунальних тарифів, підвищення доступності медицини і освіти.

"Ми вимагаємо від влади прийняти чесні зміни до бюджету, що передбачають підвищення соцстандартів, пакет законопроектів "Опозиційного блоку", спрямованих на зростання базових секторів економіки, створення нових робочих місць і відновлення пільг, забраних попередніми урядами", - підкреслив Скорик.

On Top