"Запоріжгаз" приступив до використання електронних закупівель ProZorro

НовиниЕнергетика    08.08.2016 - 10:22

З 1 серпня ПАТ "Запоріжгаз" впровадив систему електронних торгів ProZorro. Компанії приєдналася до системи публічних електронних закупівель для підвищення ефективності контролю за цією сферою діяльності. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Очікується, що ProZorro допоможе знизити ціни постачальників на 5-10%.

"Використання електронних аукціонів дає можливість вибрати постачальників з кращими ціновими пропозиціями на ринку. І відповідно зменшити витрати і збитки компанії. За попередніми розрахунками, наша компанія при купівлі через "ProZorro" заощадить 5-10%. Але навіть при впровадженні сучасних технологій закупівлі говорити про прибуток при існуючій структурі тарифу не доводиться", - прокоментував фінансовий директор ПАТ "Запоріжгаз" Володимир Глушок.

Для роботи обрано майданчик E-TENDER, який також використовує НБУ, Держрезерв, Міністерство оборони та інші державні структури.

"Система "ProZorro" є новою для нас, тому проведення тендерів на першому етапі вимагає більше часу. На перших тендерах ми плануємо закупівлю товару не критичного для безперебійної роботи компанії – мова йде про витратні матеріалі з простою специфікацією, канцтовари",- розповіла начальник управління матеріально-технічного забезпечення ПАТ "Запоріжгаз" Вікторія Русіна.

Читайте в розділі

Країни ОПЕК дотримуються плану зі скорочення видобутку нафти, - РФ

Правління "Нафтогазу" просить відсторонити главу "Укртрансгазу" Прокопіва

Лукашенко доручив знайти альтернативу російській нафті

On Top