Західноукраїнська продуктова мережа "Наш край" готова продати до 25% акцій.

Західноукраїнська продуктова мережа "Наш край" готова продати до 25% акцій, передає "Комерсант-Україна". VolWest Group, що володіє продуктовою мережею "Наш край", розраховує до кінця року залучити не менше 7 млн дол. шляхом продажу частки в мережі, повідомили вчора в групі. "Мова йде про міноритарний пакет, тобто до 25%. Але ми готові розглядати будь-які пропозиції", - уточнив генеральний директор VolWest Group Ігор Ференц. У компанії зазначають, що падіння ринку припинилося і зараз вдалий час для відновлення темпів розвитку. За рахунок залучених інвестицій компанія розраховує відкрити цього року близько 20 власних магазинів і збільшити частку роздрібних продажів в Західному регіоні з 3% до 10%. "Загальний потенціал рітейлу в цьому регіоні може складати до 7 млрд грн", - йдеться в повідомленні компанії. 

"Наш край", відкрив перший магазин в 2001 р., сьогодні поєднує 55 магазинів, з них 29 франчайзингових. У 2009 р. оборот мережі склав 450 млн грн (-4,9%). VolWest Group також володіє дистрибуційною компанією Smart Logistics, компанією з продажу теплового, холодильного і кліматичного обладнання "Техномодуль Ультра" і спортивно-розважальним комплексом "Адреналін Ситі" в Луцьку. Основним власником VolWest Group є підприємець Віктор Корсак.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся