Заступник прокурора Харківської обл. виніс протест на рішення облради про недовіру А.Авакову.

Заступник прокурора Харківської області, державний радник юстиції 3-го класу Микола Шадура виніс протест на рішення сесії Харківської обласної ради V скликання № 1578-V від 03 лютого 2010 року "Про вираження недовіри голові Харківської обласної державної адміністрації". Про це повідомляє офіційний сайт Харківської обласної державної адміністрації (ОДА).

У протесті, зокрема, зазначається, що недовіру висловлено всупереч відповідним нормам законодавства, оскільки перед цим не було заслухано й обговорено звіт голови Харківської ОДА Арсена Авакова.

У протесті називаються безпідставними обвинувачення Харківської облради на адресу А.Авакова щодо вчинення адміністративного тиску, втручання у виборчий процес й застосування адмінресурсу. Вказується й на те, що до правоохоронних органів не надходили матеріали від виборчих комісій про порушення виборчого законодавства.

Протест зупиняє дію опротестованого акта та підлягає розгляду у десятиденний термін.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся